5 prezentów, które pomogą poczuć się, jak na wakacjach

Total
0
Shares

fot. cycfarmersmarket.org

Okres wakacyjny w pełni, a Twoi znajomi są zmuszeni całe lato spędzić w domu? Możesz po części im to wynagrodzić. Przygotowaliśmy specjalne zestawienie prezentów, które pomogą poczuć się, jak na wakacjach. Oczywiście nic nie jest w stanie całkowicie zastąpić urlopu na łonie natury, ale dzięki tym upominkom lato spędzone w domu upłynie znacznie bardziej przyjemnie.

1. Wspinaczka wysokogórska

5 prezentów, które pomogą poczuć się, jak na wakacjach-wspinaczka po ściance alpinistycznej

więcej

fot. chris.com.pl

Jeśli osoba, dla której szykujesz prezent uwielbia wspinać się po górach, z pewnością ucieszy się z możliwości spróbowania swoich sił na miejskich szczytach ścianek wspinaczkowych. Jest to nie tylko fajny sposób na aktywne spędzanie czasu w mieście, ale również dobre ćwiczenie w przygotowywaniach do podbojów prawdziwych górskich szczytów.

2. Relaks w ogrodowej puszczy

5 prezentów, które pomogą poczuć się, jak na wakacjach-relaks na hamaku rozwieszonym w ogrodzie

Dom

Dom

fot. nahamaku.com.pl

Mogłoby się wydawać, że nic nie jest w stanie zastąpić wylegiwania z ciekawą książką nad cichym jeziorem. Otóż może! Jeśli obdarowywany posiada ogród lub taras możesz pomóc mu urządzić własną strefę relaksu. Podaruj wygodny hamak, w którym można zatopić się i odpłynąć do zupełnie innej rzeczywistości. Do hamaka dołącz jeszcze wciągającą książkę, a relaks we własnym zaciszu gwarantowany.

3. Smak lata

5 prezentów, które pomogą poczuć się, jak na wakacjach-domowa lemoniada w słoju

więcej

fot. crazyshop.pl

Jeśli znajomy posiada już hamak, zaskocz go innym letnim must have ? słojem na lemoniadę! Ten słodko-kwaśny napój prawdopodobnie każdemu kojarzy się ze smakiem z czasów dzieciństwa. Czyż nie byłoby miło choć w niewielkim stopniu wrócić do tego beztroskiego okresu? Lemoniada dozowana ze specjalnego, wielkiego słoja może okazać się wehikułem czasu. Dodatkową zaletą jest fajny wygląd, który będzie praktyczną ozdobą kuchni.

4. Rodzinna zabawa na powietrzu

5 prezentów, które pomogą poczuć się, jak na wakacjach-rodzinna gra w bule

fot. wellstouringpark.co.uk

Czasami nawet jeśli pogoda dopisuje, nie ma się ochoty siedzieć na dworze, ponieważ nie ma tam co robić. W końcu ile można czytać, czy grać w piłkę. Dlatego idealnym prezentem, który zachęci do spędzania czasu na powietrzu jest francuska gra w boules. Mogą w nią grać od dwóch do sześciu osób, więc jest idealna zarówno na kameralne spotkania, jak i większe imprezy, na których można robić całe turnieje. Z taką grą nikt nie będzie chciał siedzieć w słoneczną pogodę w domu.

5. Miejska zabawa w wodzie

5 prezentów, które pomogą poczuć się, jak na wakacjach-nauka pływania na flyboard

więcej

więcej

fot. wiredweirdworld.wordpress.com

Nawet jeżeli znajomemu nie udało się wyjechać nad jezioro lub morze, wciąż możesz dać mu możliwość niezapomnianej wodnej zabawy na terenie miasta. Podaruj voucher na flyboard! Jest to urządzenie do ekstremalnych sportów wodnych, dostępne już w każdym większym mieście w Polsce. Dzięki tej desce możemy unosić się nad wodą nawet na kilkanaście metrów. Myślę, że takie przeżycia spokojnie zrekompensują wakacje spędzone w mieście.

Artykuły podobne