7 sposobów na to, jak uszczęśliwić kobietę

Total
0
Shares

Miliony mężczyzn na całym świecie codziennie zadają sobie pytanie jak uszczęśliwić swoją kobietę? Popularno-naukowe poradniki, internetowe grupy wsparcia, rubryki w czasopismach dla panów powstały właśnie po to, aby odpowiedzieć na najbardziej nurtujące ludzkość pytanie. Żaden mężczyzna nie zgłębił natury kobiety na tyle, by móc z całą pewnością stwierdzić, że zna niezawodną receptę, sztuczkę czy magiczny trik, by uszczęśliwić swoją damę. Ten karygodny brak elementarnej wiedzy na temat tajników kobiet jest podstawową przyczyną cichych dni, posuchy w sypialni, wyprowadzek do mamusi czy nawet rzucania talerzami.

Szczęśliwa kobieta

Źródło: tapetus.pl

W czym tkwi problem? Czy to mechanizm kobiety jest zbyt trudny do rozgryzienia czy też mężczyźni są zbyt leniwi? Zdradzimy Wam pewną tajemnicę ? kobietę nie jest łatwo uszczęśliwić, a to zazwyczaj dlatego, że kobieta sama nigdy nie wie, czego chce. Tutaj leży największa trudność, bo skoro ona sama nie wie, to jak może oczekiwać od mężczyzny by on posiadał tę wiedzę? Niestety ? może. I co gorsze ? oczekuje! Nawet ekskluzywny prezent dla dziewczyny nie zawsze może się sprawdzić, choć dawanie prezentów zazwyczaj łagodzi zły nastrój Twojej pani. Podpowiemy Wam kilka rad na to, aby Wasza kobieta poczuła się szczęśliwsza? bo w pełni szczęśliwa to raczej niemożliwe. Dodamy, że to sekret, który możecie zachować tylko dla siebie? i dla swojej kobiety!

Szczęśliwa kobieta

Źródło: tapetus.pl

1. Mów o tym, co dla niej ważne.

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić jest zdobycie wiedzy na temat tego, co jest dla Twojej kobiety naprawdę ważne i na czym jej zależy. Powiedz, że Twoja kobieta jest dla Ciebie bardzo ważna, dlatego chcesz mieć pewność, że ma dokładnie to, czego chce i pragnie. Takie słowa na pewno wprawią kobietę w lepszy nastrój, będzie miała bowiem poczucie, że jesteś jej bratnią duszą.

2. Mów jej, że naprawę dobrze wygląda.

Kobiety mają mnóstwo kompleksów. I to zazwyczaj takich, których Ty nie dostrzegasz gołym okiem. Bo niby cóż może obchodzić Cię nieco wystający łokieć czy za duży nos Twojej kobiety? Nigdy, ale to nigdy nie mów jej, że jest gruba, ma krzywe zęby czy brzydko pomalowane włosy. To może doprowadzić do prawdziwego trzęsienia ziemi, płaczu, paniki, długoterminowej zgryzoty. Pamiętaj, Twoja kobieta jest ładniejsza od swoich koleżanek, Twoich koleżanek, Twojej siostry czy sąsiadki! Udawaj, że nie widzisz jej mankamentów i konsekwentnie w tym trwaj. Kobieta, która wie, że dla swojego mężczyzny jest najpiękniejsza na świecie, staje się o wiele łagodniejsza. Praw swojej kobiecie komplementy a zbędne opinie zostawiaj dla siebie.

3. Zapytaj się jej, czy czegoś potrzebuje.

Mężczyźni często o tym zapominają. Bardzo ważne jest to, że mężczyzna dba o swoją kobietę i jest otwarty na jej potrzeby. Kiedy idziesz do kuchni po to, żeby sobie zrobić drinka, zapytaj ukochanej, czy także czegoś potrzebuje. Kiedy wracasz z pracy do domu także możesz zadzwonić do swojej kobiety i zapytać czy po drodze czegoś jej nie kupić.

4. Mów jej, jak bardzo ją kochasz.

Kobiety oczekują nieustannego wyznania miłości. Kocham Cię to takie niewielkie słowo, które oznacza naprawdę wiele. Jeśli kobieta jest zakochana, jest dla niej bardzo ważne, aby mężczyzna czuł do niej dokładnie to samo. Wybierz dobry moment na przypomnienie o swojej miłości, na przykład w połowie filmu, podczas kolacji, przed snem czy na dzień dobry.

5. Romansuj z nią w dobrym momencie.

Nie obawiaj się szeptania swojej kobiecie słodkich słów do ucha. Spraw, aby ukochana poczuła się szczęśliwa poprzez szeptanie jej czułych i romantycznych fraz. Takie zagrywki z Twojej strony na pewno zmiękczą serce każdej pani!

6. Pytaj ją o to, jak się czuje.

Proszenie kobiet o to, aby podzieliły z mężczyzną swoje uczucia nie jest kwestią łatwą. Bardzo często panowie zapominają o tym. Wzajemne wyznawanie sobie uczuć świetnie wzmacnia związek oraz daje poczucie pewności, że obie strony są zaangażowane w równym stopniu.

7. Bądź z nią szczery.

Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, bezapelacyjnie musisz być z nią szczery. Upewnij się zatem, czy mówisz jej prawdę jeśli chodzi o Twoje potrzeby i uczucia. Powiedz jej o tym, gdzie obecnie się znajdujesz lub też dlaczego się spóźnisz. Nie rób z tego tajemnic, nie szukaj wymówek i nie wymyślaj własnych scenariuszy. Kobieta na pewno doceni szczerość, jaką ja obdarzasz.

Artykuły podobne