“Akademia wampirów” Richelle Mead

“Akademia wampirów” Richelle Mead to cykl powieściowy zupełnie inny od wampirzego love story zaserwowanego nam przez Stephenie Meyer.
Total
0
Shares

W akademii św. Władimira moroje zgłębiają podstawy sztuk magicznych, a poddawane ciężkim treningom dampiry uczą się, jak być dobrymi strażnikami. Miejsce to tętni życiem nocą, zamiera rankiem, lecz akcja powieści toczy się bez przerwy. Głównymi bohaterkami są niepokorna dampirzyca Rose Hathaway oraz jej przyjaciółka, wampirzyca Lissa Dragomir. Dziewczyny łączy szczególna więź, a na kartach powieści czeka je wiele niesamowitych przygód, bowiem Richelle Mead troszczy się o to, by nie wiało nudą.

W Polsce ukazały się dopiero trzy części tego niesamowitego cyklu:"Akademia wampirów", "Akademia wampirów: W szponach mrozu" oraz "Akademia wampirów: Pocałunek cienia". Każda z nich jest lepsza od poprzedniej. Jeszcze bardziej dynamiczna, jeszcze bardziej intrygująca. To książki, które połyka się w całości. Po przeczytaniu których czuje się niedosyt i domaga się dokładki. W Polsce cykl ten ma wielu fanów. Ich liczba na pewno wzrośnie, krążą bowiem plotki, że powieść ta zostanie zekranizowana. Kto wie, może swoją popularnością przebije nieszczęsny "Zmierzch", czyniąc z Rose Hathaway żeński odpowiednik Edwarda Cullena. Jeśli więc ciągle nie macie pomysłu na prezent, podarujcie te książki, najlepiej od razu trzy, bo jedna to stanowczo za mało!

Kupisz w sklepie: każdym multimedialnym

Cena jednej książki: 29 zł w sklepie, 23 zł na stronie wydawnictwa Nasza Księgarnia

Artykuły podobne

Lodówkowa karafka

Biorąc pod uwagę, że nigdy nie wiadomo jak para młoda zechce urządzić swoje gniazdko, szklana karafka lodówkowa wydaje się być bardzo bezpiecznym prezentem ślubnym. W końcu, jakby nie było, nie…
Zobacz więcej ...