Maszynka do popcornu

Akcja, romans czy bajka ? na co do kina?

Total
0
Shares

Rozwój telewizji i Internetu sprawił, że coraz rzadziej chodzimy do kina a to przecież całkiem ciekawy pomysł na spędzenie wolnego popołudnia czy wieczoru. Bilety nie należą do najtańszych, jednak atmosfera ciemnej sali, świetnego nagłośnienia, ogromnego ekranu i gorącego popcornu jest tego warta. A na co się wybrać? Trzy najnowsze premiery to kolejna odsłona Avengersów, kontynuacja przygód pensjonariuszy hotelu Marigigold i coś dla całej rodziny ? Ups! Arka odpłynęła.

Avengers: czas Ultrona

 Na co do kina - akcja, romans czy bajka? - Avengers - czas ultrona plakat

Najwięksi superbohaterzy znowu łączą swoje siły ? tym razem po to aby pokonać Ultrona. Tony Stark, czyli Iron Man, próbuje wskrzesić program, który odpowiada za światowy pokój. Niestety jego plan się komplikuje. Tytułowy Ultron wkracza do akcji, aby zniszczyć całą planetę. Drużyna Avengersów ponownie musi zjednoczyć siły, aby zmierzyć się ze złem. W skład Mścicieli znowu wejdą: wspomniany Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Czarna Wdowa, Hulk i Hawkeye.

Film “Avengers: Czas Ultrona” wyreżyserował Joss Whedon, a w obsadzie ponownie znaleźli się między innymi Robert Downey Jr, Scarlett Johansson i Chris Evans. Fani Marvela z pewnością nie będą zawiedzeni!

 

Drugi Hotel Marigold

 Na co do kina - akcja, romans czy bajka? - Drugi Hotel Marigold

Grupa emerytowanych Anglików zamieszkujących egzotyczny hotel próbuje odnaleźć się w indyjskich realiach. Jest to kontynuacja zaskakującego przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. W rolach głównych: Richard Gere, nagrodzona Oscarem Judi Dench (?Zakochany Szekspir?, ?Notatki o skandalu?), Dev Patel (?Slumdog. Milioner z ulicy?) . Film z serii luźnej komedii, która odpręży po długim tygodniu w pracy.

Ups! Arka odpłynęła

 Na co do kina - akcja, romans czy bajka? - Ups! Arka odpłynęła

Warto sprawdzać czy bilety na najbiższą podróż są w prorządku przed wyjazdem na lotnisko, czasami brak dopilnowania szczegółów może być tragiczny w skutkach ? jak w przypadku zwierzaków, które nie zdołały  wsiąść na arkę i odpłynąć z Noem żeby przetrwać wielką powódź. Grupa zwierząt nie została wpisana na listę upoważniającą do podróży i muszą sobie radzić same. W polskiej wersji językowej głównym bohaterom głosów użyczyli: Olaf Lubaszenko, Małgorzata Foremniak, Tomasz Borkowski, Cezary Żak  i Artur Barciś.

 

Każdy z tej oferty wybierze coś dla siebie ? mam nadzieję, że lubicie chodzić do kina, tylko jeszcze jedna kwestia ? sporna. Jesteście za czy przeciw chrupiącym przekąskom podczas oglądania?

Artykuły podobne

Spotkajmy się na Targach eHandlu!

20 maja 2011 na terenie Miedzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się pierwsze Targi eHandlu. Będziemy tam prezentować serwis JakiPrezent.pl i mamy nadzieję spotkać się naszymi partnerami biznesowymi i uzytkownikami. dla jednych…
Zobacz więcej ...