Bestsellery do wyprawki dla dzieci z sieciówek

Total
0
Shares

Sieciówki? mają swoje wady i zalety. Jedni kochają zakupy w sieciówkach, natomiast inni stronią od nich jak od ognia. Jedno jest pewne, po pierwsze w sieciówkach jest na pewno tanio, po drugie można zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu, bez konieczności poszukiwania wielu sklepów. Ja osobiście kupuję w sieciówkach, bo jest to po prostu wygodne. Krytykujemy sieciówki, jednak gdyby tak naprawdę nikt do nich nie chodził, nie powstawałyby coraz to nowe hipermarkety o kolosalnych powierzchniach. Przeglądając oferty szkolne największych sieciówek wybrałam bestsellery, które na pewno przydadzą się każdemu uczniowi.

Kolorowe zakreślacze

Dzieci uwielbiają kolorowe flamastry, a szczególnie te w neonowych kolorach. Zwłaszcza na początku roku szkolnego uczniowie skrupulatnie dbają o swoje zeszyty, o to, aby każdy temat był pięknie podkreślony. Zestaw 4 zakreślaczy w kolorach: żółtym, pomarańczowym, różowym i zielonym kosztuje 3,99 zł.

Zakreślacze

Źródło: biedronka.pl

Zeszyty na kółkach

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że dużą popularnością cieszą się zeszyty na kółkach. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią dźwigać ciężkich brulionów, oddzielnych do każdego przedmiotu. Sekcje kolorystyczne w zeszycie pozwalają na korzystanie z jednego zeszytu na wielu przedmiotach, a mikroperforacja kartek ułatwia ich wyrywanie. Cena takiego brulionu to 11,99 zł.

Bruliony

Źródło: biedronka.pl

Bajkowe akcesoria

Powszechnie panuje teoria, że jeśli dziecko ma nie tylko praktyczne, ale również ładne akcesoria do szkoły, to poziom motywacji do nauki znacznie wzrasta. Nic nie cieszy bardziej niż bajkowe nożyczki czy gumki. Prawdziwym hitem są różnobarwne stempelki, dzięki którym dzieci mogą odciskać na kartce swoje ulubione wzory.

Akcesoria

Źródło: tesco.pl

Plecak szkolny

Czy wiecie, że plecak szkolny możecie zakupić już w cenie 4,99 zł? Jeśli macie więcej niż jedno dziecko, plecak szkolny jest zapewne dla Was sporym wydatkiem. Dlatego też jednokolorowe plecaki dziecięce są dobrym rozwiązaniem dla wielodzietnych rodzin, w których każde z dzieci chce rozpocząć rok szkolny z nowym plecakiem.

Plecaki

Źródło: tesco.pl

Szczególnym wydatkiem dla rodziców jest wyprawka szkolna dla pierwszoklasistów. Dziecko idzie do szkoły po raz pierwszy i trzeba mu kupić wszystkie potrzebne przybory. Nie warto kupować najtańszych rzeczy, ponieważ mogą szybko się zniszczyć. Lepiej zainwestować w trochę droższy i solidniejszy piórnik czy tornister, by posłużył dziecku dłużej, również w następnych klasach. Jeśli chcesz oszczędzić, nie kupuj drogich przyborów z najmodniejszymi postaciami z bajek. To spory wydatek, a poza tym mogą się szybko znudzić dziecku. Aby o niczym nie zapomnieć, wybierz się na zakupy z listą. Oto, co powinno się znaleźć w wyprawce szkolnej dla pierwszoklasisty:

Tornister

Zeszyty: w trzy linie, w kratkę, do nut

Dzienniczek

Okładki i naklejki na książki i zeszyty

Plan lekcji

Piórnik

Pióro i naboje lub długopisy

Korektor

Ołówki

Gumka do ścierania

Temperówka

Przybory kreślarskie (linijka, ekierka, cyrkiel)

Kredki świecowe i ołówkowe

Flamastry

Farby

Pędzle: cienki i gruby

Plastelina

Bloki rysunkowe: biały i kolorowy

Blok techniczny

Kalka techniczna

Papier kolorowy

Nożyczki

Klej

Taśma klejąca

Teczki tekturowe

Strój na WF

Obuwie na zmianę

Worek na buty

Pudełko na śniadanie i bidon/butelka na wodę.

Artykuły podobne