Bieg po prezent (na dzień chłopaka)

Total
0
Shares

Twój partner lubi dbać o siebie i biega? Na pewno sprawia mu to przyjemność, ale dopiero z prezentem od ciebie stanie się prawdziwą frajdą! Oto graść inspiracji, które pomogą ci uczynić jego przebieżki jeszcze przyjemniejszymi.

Bo biegać trzeba rytmicznie…

Czasem przyjemnie jest wsłuchać się w odgłosy miasta. Silniki samochodów, rozmowy przechodniów, okrzyki dzieci w szkole ? to wszystko może składać się w urzekającą całość. Zdarzają się jednak dni, w których wszystkie te dźwięki niezwykle irytują. Nie istnieje lepsze rozwiązanie, niż posłuchać wtedy ulubionej piosenki. Dlatego, jeżeli twój mężczyzna lubi jogging, powinien mieć mp3. Niby niewielki gadżet, ale pozwoli mu odciąć się od nieprzyjemnych bodźców zewnętrznych.

prezent_dla_biegacza_ipod

fot. pinterest.com

? a oddychać miarowo.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że opanowanie oddechu jest jedną z najważniejszych rzeczy w bieganiu. Ale jak tu oddychać miarowo, kiedy wyciskamy z siebie siódme poty? Gadżet o nazwie Power Breathe może okazać się pomocny! To małe urządzenie ma za zadanie stawiać opór oddychającemu przez specjalny ustnik. Dzięki temu odpowiedzialne za oddychanie mięśnie rozwijają się i nabierają siły, a co za tym idzie ? są zdolne do większego wysiłku podczas biegu.

prezent_dla_biegacza_przyrzad_do_oddychania

fot. gadzetomania.pl

Wygoda przede wszystkim!

Bieganie z wypchanymi spodniami to żadna przyjemność. Raz, że mogą się zsuwać, a dwa, że nie wygląda to najlepiej. A przecież biegamy, żeby dobrze wyglądać, czyż nie? Na szczęście istnieje świetny gadżet dla biegacza, który pozwoli mu rozwiązać problem zaopatrzenia w biegu. Kamizelka Urban Tool sportHolster jest lekka, przewiewna i wygodna, a przy okazji zawsze zmieści się w niej mało co nieco.

prezent_dla_biegacza_kamizelka

fot. gadzetomania.pl

Bieg na orientację

Ciągłe przebieżki po tych samych trasach mogą z czasem stać się nudne. Dobrze czasem odwiedzić inne miejsca. Niektórzy lubią też uprawiać jogging na wakacjach, w całkowicie obcych miastach. To badzo dobry pomysł, ale niestety niesie ze sobą prawdopodobieństwo zgubienia drogi i zabłądzenia. Co w takiej sytuacji? Bardzo dobrym pomysłem jest GPS zintegrowany z zegarkiem treningowym. Dzięki niemu biegacz nie zgubi się, nawet jeśli nogi poniosą go w nieznane!

prezent_dla_biegacza_gps

fot. gadzetomania.pl

 

Zabiegany facet to nie to samo co facet biegający. O ile ten pierwszy będzie nas zaniedbywał to z tej drugiej wersji możemy być dumne. Kupując prezent na dzień chłopaka związany z jego pasją udowodnimy, że szanujemy to co robi i z uwagą śledzimy jego postępy, a przede wszystkim, że wspieramy naszego mężczyznę!

Artykuły podobne