Biżuteryjny zawrót głowy

Total
0
Shares

Na wiosnę, gdy chcę coś zmienić w swoim wyglądzie, funduję sobie zawsze parę nowych kolczyków. Nie gustuję zbytnio w małych, świecących lub plastikowych wkrętkach, które można znaleźć w każdej ?sieciówce?. Dla mnie liczy się oryginalność i pomysł. Gdy wybieram biżuterię chcę, by była ona zachwycająca a jednocześnie na tyle unikalna, że nie spotkam na ulicy nikogo, kto nosiłby coś podobnego.

Do tej pory takich biżuteryjnych smaczków szukałam trochę na oślep. Zdarzało się, że coś wpadło mi w oko na przydrożnym straganie na Starym Mieście w czeskiej Pradze, czasem udało odnaleźć coś interesującego w puzderku mamy. Jednak nie zawsze ?klejnoty? i ?skarby? rodzinne nadają się do noszenia na co dzień.

Przypadkowo trafiłam na stronę dooperelle.pl. ?To miejsce, przeznaczone dla rzeczy niezwykłych. To właśnie tutaj znajdziecie szeroko rozumiane rękodzieło artystyczne, w tym różnorodne broszki, korale, naszyjniki oraz kolczyki. Ręcznie robione przedmioty emanują nieodpartym urokiem, są unikatowe, mają swoją duszę i niepowtarzalny charakter. Proponowana przez nas biżuteria artystyczna jest owocem wielkiej pasji i miłości do tego co piękne i niebanalne. Nasz bogaty asortyment zawiera między innymi broszki z filcu, szydełkowe naszyjniki oraz wielobarwne korale. Jeśli chcesz podkreślić swój indywidualizm, rękodzieło artystyczne jest jednym z najlepszych sposobów.? – przeczytałam, i utknęłam tu kilka godzin, buszując wśród torebek, pierścionków, dekoracyjnej ceramiki i masy dodatków. Strona ma jeden, dość poważny minus. Łatwo tu zostawić sporą sumkę, nie mogąc zdecydować się tylko na jedną parę 🙂

   

Gdzie: www.dooperelle.pl

Ile: ceny zróżnicowane, najtańsze od ok 30 zł za parę.

Artykuły podobne