Bawełniane gody. Prezenty na 1. rocznicę ślubu

Total
0
Shares

Potrzebujesz inspiracji na prezent z okazji pierwszej rocznicy, nazywanej bawełnianą? A może nie wiesz jak ją obejść w niezapomniany sposób? Odkryj nasze pomysły.

Pierwszy rok małżeństwa to okres piękny, gdzie uczucia bywają płonne, gasną i zapalają się szybko i równie szybko gasną ? to czas namiętności. Jesteście jeszcze bez obowiązków w postaci dzieci, umocnił Was sakrament, a Wasza codzienność nadal może być zmienna i szalona jak w narzeczeństwie. Jak uczcić ten pierwszy, wyjątkowy rok wspólnego życia, który znakomita większość par chętnie by przedłużyła, ze względu na panującą idyllę?

Wasze domowe, ciepłe gniazdko liczy sobie obecnie 1 rok i od tego czasu chodzicie z głową w chmurach, dlaczego by zatem tam nie pozostać lub polecieć jeszcze wyżej?  Np. skacząc ze spadochronem? Taki dreszcz emocji może dostarczyć dużych wrażeń i być solidnym bodźcem  na waszym ?bawełnianym?, miękkim etapie. Zaskocz małżonka podarunkiem, który zabierze mu dech w piersiach. Oprócz tego coś do ubrania, nowy sweter, satynowa pościel, pończochy. Bądź kreatywny/kreatywna!

Prezenty dla żony:

Ręczniki z dedykacją, 35 zł, Avaldihome.pl

Ręcznik z iminiem

T-shirt ze zdjęciem lub napisem "I love him", "I Love her", 53,80 za dwie koszulki

Skok ze spadochronem, Wyjatkowyprezent.pl, 699 zł

Prezenty dla męża:

Sweter

Nowe kalesony 😉

T-shirt ze zdjęciem lub napisem "I love her"

Skok na bungee dla dwojga, Wyjatkowyprezent.pl, 289 zł

Skok na bungee dla dwojga

Prezenty dla dwojga:

Nowy element do dekoracji małżeńskiego gniazdka, wspólne zdjęcie w dużym formacie lub obraz na płótnie powinny spodobać się młodym.

Obraz ze zdjęcia na płótnie, Decomania.pl, 69 zł

Źródło: forum.gazeta.pl

Artykuły podobne

Myszka z podkładką

Kto powiedział, że w biurze musi być nudno? Wśród sterty białych papierzysk, szarych monitorów i czarnych zszywaczy miły akcent stanowić będzie niezwykle kobieca i stylowa myszka z podkładką. Róż z kwiatowym…
Zobacz więcej ...