Ciekawy prezent dla ciekawego faceta

Total
0
Shares

Kubek, breloczek, czy może…

Tak więc możesz się poddać i znów kupić śmieszny krawat lub chusteczkę do nosa z haftowanymi inicjałami, co z pewnością będzie praktycznym podarkiem, który Twoja druga połowa obejrzy, po czym schowa do szuflady i natychmiast wyrzuci z pamięci…Albo możesz podejść do tematu naprawdę nowatorsko i wymyślić coś, co sprawi mu największą frajdę w życiu. Coś, czego się nie spodziewa, czego by się nigdy nie domyślił…Coś, co sprawi, że w jego oczach pojawi się błysk, a na ustach szczery uśmiech. Coś…no właśnie, co? Każdy facet jest zwyczajnie dużym dzieckiem, a dzieci robią mnóstwo rzeczy spontanicznie…I mają marzenia, które chciałyby kiedyś spełnić…

Dla każdego coś fajnego

Jedyne, co musisz zrobić, to ustalić, o czym marzy Twój facet… Lot paralotnią? Nic prostszego! Zwykły kosztuje tylko 150 zł, ale może wybrać naprawdę szaloną opcję, czyli lot a akrobacjami? Brzmi ciekawie: ?Po osiągnięciu maksymalnej wysokości pilot wyczepia linę holującą i rozpoczyna lot swobodny. Pilot na życzenia pasażera dzieli czas lotu na: akrobacje np. ?spiralę? i lot widokowy…Pilot i pasażer wyposażeni są w spadochron awaryjny. Lot jest rejestrowany przez kamerkę, po locie klient otrzymuje film na karcie MicroSD 8 GB.?
To nie jest to, co Twój tygrysek lubi najbardziej? Może zatem Monster Truck? Za niecałe 100 zł dasz ukochanemu to: ?Powstały po przebudowaniu innego pick-upa bądź zbudowany od podstaw Monster Truck, posiada wysokie zawieszenie i baaaaaardzo duże koła ? zdecydowanie większe niż w klasycznych samochodach. Bywają to kola specjalnej produkcji, używane przy ciągnikach rolniczych lub innych wielkogabarytowych maszynach. Monster Truck wykorzystywany jest do pokazów i wyścigów, z reguły polegających na niszczeniu zwykłych samochodów osobowych. Nie trzeba przekonywać, że jazda tymi bestiami to po prostu frajda w najczystszej postaci i porządna dawka adrenaliny. Właśnie po to zostały one stworzone!?
Twój ukochany jest na co dzień zestresowany? Zafunduj mu Męski Masaż Spa: ?Czymże jest prawdziwa męskość, jeśli nie wymieszanymi w odpowiednich proporcjach klasą i szaleństwem? Słowa Andrzeja Sapkowskiego doskonale argumentują perfekcje idei SPA jako prezentu dla mężczyzny. Gdyby bowiem klasę mężczyzny mierzyć poziomem jego dbania o własne ciało, a szaleństwo uwielbieniem dla relaksu – SPA idealnie stymulowałoby jedną i drugą cechę.?

Bądź kreatywna

Jeśli chcesz być wyjątkowa w oczach Twojego mężczyzny, jeśli chcesz go zaskoczyć i sprawić mu naprawdę wielką frajdę, bądź nietuzinkowa i spełnij jego marzenie, albo może chociaż jedno z marzeń. Dzięki wyjątkowemu prezentowi z katalogmarzen.pl, sprawisz, że poczuje się jak w niebie i z pewnością przez wiele lat będzie powracał wspomnieniami do tego podarunku.

Artykuły podobne

Powieś sobie wiewióra

Niezależnie od tego, czy lubicie "Epokę lodowcową", czy nie, na pewno kochacie sympatycznego wiewióra. Jego próby zdobycia żołędzia od lat bawią do łez zarówno dzieci, jak i dorosłych. Scrat to…
Zobacz więcej ...