Cukrowe gody - prezenty na 6 rocznicę ślubu

Cukrowe gody – prezenty na 6 rocznicę ślubu

Total
0
Shares


Dlaczego szósta rocznica ślubu to cukrowa? Wydawać by się mogło, że to wbrew  się tendencji, by każda następna rocznica ślubu była kojarzona z trwalszym materiałem? Można by uzasadnić to tym, że jest to okres tuż przed kryzysowym, zdaniem wielu, siódmym rokiem małżeństwa.

Doszukując się prawidłowości możemy odwołać się do tradycji. Być może według niej okazało się, że 6 rok małżeństwa jest rokiem najbardziej słodkim i owocnym. Cukier to przecież składnik większości pożywienia, znakomita substancja ozdobna i poprawiająca nastrój. To z cukru wykonywało się ozdoby na ślubne torty, piekło wypieki świąteczne. Jest on zatem symbolem dostatku i bogactwa. Słodźmy zatem małżonkom z okazji 6 rocznicy ślubu.

Prezenty na cukrową rocznicę ślubu dla niej

Czekoladki “Ściskam i całuję”.

 

Kosze prezentowe ulubionych słodyczy.

Kosze prezentowe

Kurs pieczenia.

Kursy pieczenia na 6 rócznice

 

Prezenty na cukrową rocznicę ślubu dla niego

Kurs degustacji piwa lub whisky.

Kursy degustacji piwa na 6 rócznice

Dobrym pomysłem będzie zakup nowoczesnych foremek do ciasta lub blendera. Bombonierka też jak najbardziej się nada.

Artykuły podobne

Pamięć USB 8 GB

Dość twardych i brzydkich urządzeń usb! Ten oto przenośnik danych cechuje się miękką, miłą w dotyku obudową. Jest wodoszczelny i wstrząsoodporny, elegancki i nieco ekstrawagancki. Wygląd i funkcjonalność z pewnością…
Zobacz więcej ...

Kawa dla opornych

Jeśli masz znajomego, który stroni od kawy, lecz chciałbyś aby kiedyś poczęstował Cię aromatyczną, doskonale przyrządzoną małą czarną, podaruj mu ten kubek.
Zobacz więcej ...