Pierwszy rowerek to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka. To pewne przejście w kolejny etap jego rozwoju, awans w dziecięcej drabinie społecznej i poważna lekcja opanowaniu umiejętności fizycznych. Równowaga, balans, umiejętność sprawnego poruszania się na siedzeniu ? te umiejętności opanowywane są właśnie podczas jazdy na rowerku. A oprócz tego to świetna zabawa i wspaniałe wspomnienia na lata.

Fropper to idealna propozycja dla maluchów, które właśnie wybierają pierwszy pojazd na kółkach. Dwupoziomowe siodełko z zakręconym oparciem z łatwością ugości nawet tych najbardziej niedoświadczonych kierowców. To stabilna i pewna powierzchnia pozwoli na szybkie opanowanie ruchów rowerzysty, utrudni jednak upadek. A potem wystarczy złapać się za wygodne rączki i ruszać w drogę. Dziecko nie będzie miało problemu z blokującymi się kółeczkami, bo te we Fropperze obracają się o 360 stopni. Fropper będzie też doskonałym i bardzo lekkim dodatkiem do podróży. Złożony stanowi jedynie mały ułamek swojego oryginalnego rozmiaru. Przeznaczony jest dla dzieci pomiędzy 18 a 36 rokiem życia. Jego maksymalne obciążenie to 20 kilogramów.

Cena: 79.99 USD

Sklep: www.intlplay.com

Artykuły podobne

Dziecięcy prezent hand-made na Dzień Babci i Dziadka

Samodzielnie zrobiony przez dziecko prezent jest zdecydowanie najpiękniejszy i ma niezwykle cenną wartość dla Babci i Dziadka. Małe rączki z wielkim zaangażowaniem tworzą prezenty, których w żadnym sklepie się nie…
Zobacz więcej ...