Garść inspiracji na prezent dla rysownika

Total
0
Shares

Rysowanie to piękna, ale niestety dość droga pasja. Gdyby chciało się mieć wszystkie przydatne do rysowania gadżety… trzeba byłoby najpierw sprzedać sporo obrazów. Jeśli jednak masz znajomego rysownika i chcesz zrobić mu ciekawy i praktyczny prezent, może zainteresuje cię któryś z tych pomysłów.

 

Podstawowe rzeczy szybko się wyczerpują

Nic w tym dziwnego. Im bardziej coś jest podstawowe, tym częściej tego używamy ? a więc tym szybciej się kończy. Dlatego zapalony artysta nigdy nie będzie narzekał na przesyt ołówków. Możesz śmiało decydować się na zakup jakiegoś zestawu ? przecież każdy typ daje inny efekt. Im ich więcej, tym ciekawsze rzeczy można osiągnąć.

Garsc_inspiracji_na_prezent_dla_rysownika_olowki

fot. artequipment.pl

Dobrym pomysłem jest też wodoodporny cienkopis. Jeżeli twój znajomy artysta preferuje malowanie akwarelami, śmiało zainwestuj w ten gadżet. Na pewno go ucieszy ? będzie mógł malować bez obaw o rozmywające się kontury.

Garsc_inspiracji_na_prezent_dla_rysownika_cienkopis

fot.rysownik.pl

Głowa pełna pomysłów

Artysta to człowiek potrafiący czerpać inspiracje ze wszystkiego. Nigdy nie wie, kiedy najdzie go natchnienie. Być może zainteresuje go jakieś drzewo albo ciekawa budowla. Nie każdy ma pamięć fotograficzną, która pozwoliłaby mu zapamiętać ten obraz na długo. Ale każdy może mieć przy sobie szkicownik! Jeżeli zdecydujesz się na taki prezent, możesz ocalić od zapomnienia wiele ciekawych wizji.

Garsc_inspiracji_na_prezent_dla_rysownika_szkicownik2

fot. papaterie.com.pl

Mylić się jest rzeczą ludzką

Ale błędy trzeba naprawiać. Dlatego każdemu rysownikowi przydadzą się dobre gumki. A jest ich naprawdę wiele. Gumki automatyczne, twarde winylowe, kauczokowe, do atramentu. Pamiętaj, że dobra gumka to nie tylko sposób na pozbycie się błędu ? to także gadżet pozwalający osiągnąć na obrazie ciekawe efekty.

Garsc_inspiracji_na_prezent_dla_rysownika_gumki_do_mazania

fot. aegis.com.pl

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze typowe dla artystów roztrzepanie. Często zdarza się, że jeszcze wczoraj mieli coś pod ręką, ale już dziś nie są w stanie powiedzieć, gdzie się to zapodziało. Dlatego każdy prezent powinien ich ucieszyć… i to wcale nie dlatego, że będą mieli więcej rzeczy do gubienia.

 

Artykuły podobne

Ogranicz palenie!

Żaden nałóg nie jest dobry. Uzależnienie od papierosów (jak każde inne) jest przerażające i wpływa negatywnie nie tylko na osobę uzależnioną, lecz też na jej otoczenie. Jeśli masz w swoim…
Zobacz więcej ...

Solarny ludzik

Solarny ludzik, który w te mroźne, zimowe, przyprawiające o depresję dni każdego wprowadzi w optymistyczny nastrój. Wystarczy postawić go na biurku i zapewnić dostęp do światła (nawet tego dziennego). Uradowany…
Zobacz więcej ...