iPhone-flipper

Total
0
Shares

Wielu z nas pamięta radość, jaką daje granie w pinballa w salonie gier czy pubie. Pożerając kolejne monety maszyna ta pozwalała nam na chwilę beztroskiej zabawy. Gwar rozmów i pokrzykiwania obserwujących nasze poczynania towarzyszy stanowiły integralną część tej rozrywki. 

iPhone jest wynalazkiem zdecydowanie innej epoki. Nowoczesny, funkcjonalny, z niezłym designem, nijak się ma do salonów gier i innych przeżytków ery przed powszechną cyfryzacją życia.

Mimo to nieraz tęsknimy za starym dobrym pinballem, przemierzając korytarze uczelni z iPhonem w ręce. Teraz powrót do czasów przeszłości możliwy jest jak nigdy przedtem. Wszystko za sprawą sklepu Brookstone, w którym znaleźć możemy ramkę, przemieniającą nasze cacko od Apple’a w oldschoolowy, aczkolwiek oddany w mniejszej skali, automat do gry w pinballa. Mamy tu wszystkie przyciski zawarte w oryginalnych automatach, ekran wyświetlający punktację, w krytycznym momencie możemy nawet uderzyć w stół… Wystarczy zainstalować dołączoną aplikację i oddać się dawno zapomnianej przyjemności.

Gadżet ten znajdziecie TUTAJ

Cena dość spora, 29,95$, ale dla miłośników tego typu nowinek nie powinna być zaporowa 😉

Artykuły podobne