“Kółko i krzyżyk” na kanapie – oryginalne, filcowe poduszki pomysłem na prezent na Dzień Dziecka

Total
0
Shares
gra w kółko i krzyżyk – poduszka

Każdy rodzic z pewnością może podzielić się podobnym doświadczeniem, kiedy wracając po ciężkim dniu w pracy marzy tylko o tym, aby położyć się na wygodnej kanapie i odpocząć, ale spokoju nie dają mu błagania dziecka, żeby się z nim pobawić. Obie strony chcą dopiąć swego, ale dlaczego by nie spróbować osiągnąć konsensusu i zadowolić zarówno zmęczonego rodzica, jak i spragnione zabawy dziecko?

gra w kółko i krzyżyk - poduszka

Jedna z najprostszych gier na świecie, która niejednemu z nas uratowała życie podczas nudnych lekcji w szkole teraz dostępna jest w postaci… poduszki. Nie pozostaje zatem nic prostszego jak połączyć przyjemne z pożytecznym – odpoczywanie na wygodnej sofie z edukacyjną zabawą z dzieckiem.

gra w kółko i krzyżyk - poduszka

Poduszka z filcu z przypinanymi na rzepy kółkami i krzyżykami jest rozwiązaniem, którego szukasz. Dla ciebie nie będzie zbyt dużym wyzwaniem umysłowym po pracy, a u dziecka rozwinie zdolność logicznego myślenia. Oprócz tego, nie trzeba chyba wspominać o wartości czasu spędzonego na wspólnej zabawie dla poprawnego rozwoju psychicznego malucha.

gra w kółko i krzyżyk - poduszka

Jeżeli twoje dziecko jest wciąż za małe na zrozumienie zasad gry w "kółko i krzyżyk", zawsze może poćwiczyć na tej wdzięcznej filcowej poduszce swoje zdolności manualne – odczepiając i przyczepiając z powrotem kółka i krzyżyki.

gra w kółko i krzyżyk - poduszka

Ile: 89 zł

Gdzie: http://lilyshop.pl/

Zabawa jednak kiedyś się kończy, a wtedy poduszki z filcu zamieniają się z rozwijającej młody mózg zabawki w ascetyczny element wystroju wnętrza. Ozdoba i rozrywka w jednym.

Artykuły podobne

Czekoladowe jajeczka

Animacja „Hop”, która w zeszły weekend pojawiła się na ekranach polskich kin, uzmysłowiła mi, że święta wielkanocne są już tuż tuż, a wrażenie to dodatkowo spotęgowała dzisiejsza wizyta w sklepie…
Zobacz więcej

Muzyczna poduszka

Czasem przed snem chcemy posłuchać muzyki. By się zrelaksować po trudach dnia, by odsunąć od siebie negatywne emocje, by porozmyślać. Słuchawki średnio nadają się do tego celu – obrócenie się…
Zobacz więcej

Koszulka dr House

    Serialowego doktora Gregory’ego House’a nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Egocentryk, cynik, arogant, a przy tym genialny diagnosta – podbił serca widzów na całym globie. Przebojem dostał się też na…
Zobacz więcej