JakiPrezent.pl Blog / Logitech Wireless Mouse M305 umożliwia pracę na kanapie

Logitech Wireless Mouse M305 umożliwia pracę na kanapie

 Spraw swojej wybrance bezprzewodową mysz,w bajecznych kolorach, która na pewno przypadnie jej do gustu. M305 jest bowiem dostępna w kilku wzorach i kolorach, a jej ergonomiczna konstrukcja oferuje wysoki komfort pracy z komputerem. Mysz jest nie tylko wygodna, ale i szybka dzięki doskonałym parametrom.Twoja ukochana będzie zachwycona! 

Zapewnia okres użytkowania trwający wiele miesięcy i dodatkową wygodę. Świecący wskaźnik eliminuje przykre niespodzianki, a funkcja automatycznego trybu uśpienia powoduje wyłączenie myszy, gdy nie jest używana. Zaawansowana technologia bezprzewodowej łączności w paśmie 2,4 GHz, inteligentne zarządzanie baterią oraz wysoka rozdzielczość optycznego śledzenia ruchów zapewniają pełen komfort użytkowania. Bezprzewodowy nanoodbiornik USB jest zawsze gotowy do użycia.  Jest tak mały, że wystarczy podłączyć go do portu USB i zapomnieć o nim. Nie rzuca się w oczy. Podłącz nanoodbiornik do portu i zapomnij o jego istnieniu.Czy to w domu, czy w kawiarni, naturalny kształt i miły w dotyku materiał obudowy zapewniają odpowiednią wygodę dłoniom. Naturalny kształt i gumowane ścianki boczne zapewniają dodatkową wygodę i kontrolę nawet po wielu godzinach użytkowania, a rowki na kółku pozwalają na pewny uchwyt podczas przewijania. 

Zobacz także inne produkty do komputera

Nowy produkt marki Logitech będzie dostępny w Europie w kwietniu br.  w sugerowanej cenie detalicznej 209.99 zł.

O autorze Wszystkie posty

Joanna

Joanna

Z pasją wyszukuje ciekawe tematy, którymi dzieli się z czytelnikami. Uwielbia pisać o dawaniu, ta idea jest jej bliska, ale tematy z nutą bon chic, bon genre to jej ewidentna miłość. Kocha Francję za jej styl, pejzaże i kuchnię prowansalską. Chętnie wpada na francuskie strony i przybliża francuski punkt widzenia. Resetują ją domowe popołudnia i muzyka, a jak rusza w drogę, to tylko rowerem.