Męskie pościelenie

Total
0
Shares

Prezenty dla domu mają to do siebie, że najczęściej biorą się za nie nasze lube. A kto powiedział, że nie możemy sami zadbać o własny kąt i wziąć sprawy w swoje ręce? Chłop nie robot, spać musi. Niekoniecznie zawsze pod pierzyną, którą szanowna małżonka wybierze. Najczęściej nam jest to obojętne, ale raz na jakiś czas moglibyśmy własnoręcznie pokazać własną domu koncepcję.

Pościel dla mężczyzny 

Niby wszystkie takie same a okazuje się, że pościel pościeli nierówna. Ta dla przykładu jest satynowa, o wymiarach standardowej kołdry dla dwojga. Jest też świetna jakościowo. Marka znana i lubiana, wykończenia niczego sobie plus plastikowy zamek błyskawiczny. Nowa, wysokiej klasy, pościel w domu – żona dumna z inicjatywy, Ty zadowolony, bo to w końcu Twój wybór. I wilk syty i owca cała.

Kupisz w sklepie: famare.pl

Cena: 259 zł.

Artykuły podobne

Świecące sznurówki

Oglądaliście klip Vanessy Hudgens do piosenki "Sneakers"? Pamiętacie te wszystkie rozświetlone neonami sznurówki od blasku których można było dostać prawdziwego oczopląsu? Chcielibyście mieć takie? Mam dobrą wiadomość. Bogowie okazali się…
Zobacz więcej ...