Mężczyzna Panem swojego domu

Total
0
Shares

Powiedzmy sobie szczerze ? każdy z nas za takiego się uważa. Jesteśmy w stanie zrobić w domu wszystko, naprawić każdą usterkę. Kwitnie w nas to przekonanie dopóki nie stanie się coś, co będzie wymagało wezwania specjalisty. Taki oczywiście kosztuje swoje, a więc Wasza partnerka najprawdopodobniej będzie chciała temu zaradzić. Poprosi sąsiada. A w Was krew się zagotuje. No, bo niech i się zna na tym lepiej od nas, niech będzie tam sobie nawet specjalistą. Ale dla nas to niemalże obelga!! Inny facet? U nas w domu? Że umie niby lepiej to zrobić od nas? Nigdy!!

Jasne, fajnie jest się oburzyć i zfochować, ale może warto wcześniej przedsięwziąć właściwe kroki? Nie mówię tu oczywiście o przewidywaniu przyszłych usterek. Od tego jest wróż Maciej i tę działkę mu pozostawmy. Mówię tu raczej o zapoznaniu się z podstawowymi prawami rządzącymi w domu. Mówię tu o fizyce, elektryczności, statyce płynów i kątach prostych.

Co nam w domu jest potrzebne? Oczywiście właściwe narzędzia. Na przykład zestaw z imbusami, kluczem francuskim, młotkiem, śrubokrętami i kombinerkami. Do tego latarka i mamy wszystko pod ręką. A, że jeszcze spakowane w wygodną skrzynkę, to i podręczne toto i walać po mieszkaniu się nie będzie. Potrzeba nam też jakże profesjonalnego, szybko schnącego kleju super glue. Pierwsze testy na nim radzę robić nad kartką papieru. Do tego dołożyłbym wujka google i forumowe porady. Zawsze lepiej się wcześniej dowiedzieć, czy możemy sami naprawić daną usterkę. Walka będzie pewnie nierówna, ale nie załamujcie się. Rzeczy martwe mają to do siebie, że po prostu lubią być złośliwe.

To co, wiecie już jak wybić żonie z głowy sąsiada? Wiedza jest, narzędzia też. Jeśli wszystko zawiedzie pozostaje Wam powiedzenie ze spokojem i mądrością w głosie ? ?Kochanie, zrobiłem wszystko co mogłem. Teraz to już tylko fachmistrz tu poradzi?. Ona będzie Cię hołubić – widziała, że się natrudziłeś i zrobiłeś tyle, ile mogłeś. A Ty, przegrany, ale nie zwyciężony, z miną Szefa będziesz mógł oddać się piastowaniu stanowiska władcy domowych pieleszy.

Gdzie: panprezent.pl i wiadome wyszukiwarki

Ile: 106zł

Artykuły podobne

Stojak na wannę

Czy można połączyć rozkosz dla ciała z rozkoszą dla umysłu? No pewnie. Potrzebne jest tylko akcesorium, które stanie się pomostem między tymi przyjemnościami. Z pomocą przychodzi gadżet prosty, acz genialny…
Zobacz więcej ...

Pulpit

Prezent dla moli książkowych. Z pewnością przyda się osobom, które chcą uzupełnić wystrój swojego pokoju o szczególnie cenną dla siebie książkę, zaprezentowaną w niecodzienny sposób lub po prostu w ten…
Zobacz więcej ...