Kto urządza mieszkanie i poszukuje rzeczy oryginalnych, nowoczesnych czy designerskich, ten powinien koniecznie odwiedzić stronę z meblami MIUKI.


Pufy, worki, gruszki i poduszki przyciągają uwagę kolorem i niezwykłą formą. Na pierwszy rzut oka ich przeznaczenie nie jest do końca pewne… Dorosłego może ten mebel wprawić w zaciekawienie a nawet trochę skrępować, gdyż jest on dość niestandardowy i z pewnością różni się od tradycyjnego fotela czy leżanki. Jednak pokazując MIUKA dziecku, natychmiast odnajdzie ono wiele jego zastosowań. Po MIUKACH można skakać, dreptać, chodzić, ale chyba najwygodniej się na nich leży, oddając się na przykład popołudniowej drzemce czy lekturze ulubionej książki. Tkaniny z których wykonano MIUKI są nie tylko niezwykle solidne i wytrzymałe (100% gruby poliester), ale też miłe w dotyku. Odpoczynek na MIUKU to czysta rozkosz!


Wszystko pięknie, ładnie, kolorowo i przytulnie, ale każda kobieta od razu zada sobie pytanie: jak to wyprać? Spokojnie! Każdy miukowy mebel składa się z dwóch warstw: zewnętrznego pokrowca, który spokojnie można prać w pralce i wewnętrznego wkładu z granulatem. Z czasem wkład trzeba uzupełnić, by mebel  nie stracił na swej formie, a tym samym na funkcjonalności. Pragnę uspokoić też wszystkie matki o rozbudowanej wyobraźni i lęku o bezpieczeństwo dziecka. Zamki od tego wewnętrznego wkładu są specjalnie ukryte, tworząc skuteczne zabezpieczenie przez dziecięcą ciekawością 😉 Warto jeszcze wspomnieć że MIUKI są niezwykle lekkie a rehabilitanci potwierdzają, że znajdują one zastosowanie w terapii ruchowej dzieci.


Gdzie: www.miuki.pl
Ile: od ok 300 zł

Artykuły podobne