Oryginalne kwiaty dla kobiety

"Kształtem miłości piękno jest – i tyle" – pisał Cyprian Norwid, jeden z najoryginalniejszych poetów XIX wieku. Okaż swoje uczucia w sposób niestandardowy, klasyczny, a jednocześnie nowoczesny. W XXI wieku możesz podarować ukochanej osobie kwiaty… trójwymiarowe, grawerowane laserem! Oczaruj oczy i duszę romantycznym prezentem, który wzbudzi również zachwyt nad technologią. Oprócz obrazu 3D do serca przemówi wybrana przez Ciebie dedykacja, wkomponowana w to dzieło sztuki.

Lilie z własną dedykacją

Statuetki 3D

Statuetki 3D to piękno w czystej formie. Dosłownie. Wzory, które je zdobią, są uwieczniane w krystalicznie czystym szkle. Jeśli chcesz, żeby wnętrze domu obdarowywanej osoby wzbogaciło się o nowy, przykuwający wzrok element, zdecyduj się na ten unikalny produkt. Tradycyjne kwiaty dla kobiety cieszą, ale radość przemija, kiedy więdną… Róża 3D otulona szkłem wygląda bardzo efektownie i elegancko, a przy tym będzie trwać i trwać, wciąż w nieskazitelnym stanie. Prawdziwie ponadczasowe piękno! Pomimo upływu dni, miesięcy, lat niezmiennie będzie wzbudzać uśmiech. Za każdym razem przywoła też myśli, że to właśnie Ty podarowałeś coś, co tak skutecznie rozpromienia twarz i serce.

Elegancki prezent

Prezent świetnie się sprawdzi jako intrygujący, wyzwalający pozytywne emocje element dekoracyjny pokoju. Zanim jednak stanie na dobrze widocznym miejscu, wyobraź sobie, jak zareaguje osoba, której wręczysz kwieciste dzieło sztuki. Najpierw – wielkie zaskoczenie. Po chwili – eksplozja wdzięczności. Usłyszysz słowa uznania za kreatywność w doborze upominku. Zostaniesz doceniony za dobry gust. Przede wszystkim jednak zaspokoisz pragnienie, jakie drzemie w wielu z nas. Pragnienie otaczania się pięknymi ozdobami. Każde spojrzenie na artystyczny wytwór lasera poprawi samopoczucie. Wiecznie świeże kwiaty – teraz to marzenie jest w zasięgu ręki.

Elegancki świecznik z dedyakcją

Oprócz róży możesz wybrać inne kwiaty, np. lilie. Dołóż starań, żeby Twoja dedykacja również wywołała podziw i promienny uśmiech. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej uatrakcyjnić podarunek, kup wersję ze świecznikiem. Subtelne piękno trójwymiarowej statuetki, rozświetlone płomieniem, stworzy wybitnie romantyczny nastrój…

O prezentologu Pomysły na prezenty - zobacz

Joanna

Joanna

Z pasją wyszukuje ciekawe tematy, którymi dzieli się z czytelnikami. Uwielbia pisać o dawaniu, ta idea jest jej bliska, ale tematy z nutą bon chic, bon genre to jej ewidentna miłość. Kocha Francję za jej styl, pejzaże i kuchnię prowansalską. Chętnie wpada na francuskie strony i przybliża francuski punkt widzenia. Resetują ją domowe popołudnia i muzyka, a jak rusza w drogę, to tylko rowerem.