Paul McCartney ?My Valentine? – 3 niezwykłe teledyski

Total
0
Shares
Paul McCartney w ramach promocji swojego najnowszego albumu ?Kisses on the Bottom? nakręcił trzy niezwykłe teledyski, wszystkie do jednego utworu zatytułowanego ?My Valentine?. Ich niezwykłość podkreśla fakt, że występuje w nich dwoje słynnych aktorów ? Natalie Portman oraz Johnny Depp. A żeby tego było mało recytują oni tekst piosenki w języku migowym!

Paul McCartney
Teledyski od początku miały  wyróżniać się swoją prostotą i minimalistycznością, dlatego też Paul jako jego reżyser zdecydował się na czarno białą tonację obrazu, proste ujęcia oraz użycie języka migowego. 
Zarówno Portman jak i Depp bez wahania zgodzili się na wystąp w klipach.

W jednej chwili prowadzisz z nimi zwyczajną rozmowę, po czym włączasz kamerę i siedzi przed tobą ktoś zupełnie inny, jakby w sekundę przeszedł kompletną transformację. Na twoich oczach Natalie i Johnny zamieniają się w bogów ekranu. ? tak o aktora wypowiadał się Paul McCartney.

Piosenka ?My Valentine? została napisana w 2011 roku z myślą o zmarłej przed laty małżonki byłego Beatlesa, Lindy.

Płyta ?Kisses on the Bottom?  poza dwoma autorskimi utworami McCartney?a – ?Only Our Hearts? oraz wspomniany  ?My Valentine? zawiera samy covery typowych dla klasycznego jazzu utworów przy których wychowywał się artysta. Jego  premiera miała miejsce 6 lutego 2012. 

Płyta została wydana w dwóch wersjach – normalnej oraz rozszerzonej. Ta druga poza czternastoma piosenkami z edycji standardowej zawiera dwa dodatkowe – "Baby’s Request" oraz "My One and Only Love" 
Paul McCartney, Kisses on the bottom?Kisses on the Bottom? – lista utworów:

1. "I’m Gonna Sit Right Down and Write Myself a Letter"
2. "Home (When Shadows Fall)"
3. "It’s Only a Paper Moon"
4. "More I Cannot Wish You"
5. "The Glory of Love"
6. "We Three (My Echo, My Shadow and Me)"
7. "Ac-Cent-Tchu-Ate the Positive"

8. "My Valentine"
9. "Always"
10. "My Very Good Friend the Milkman"
11. "Bye Bye Blackbird"
12. "Get Yourself Another Fool"
13. "The Inch Worm"
14. ?Only Our Hearts"

Wersja rozszerzona poza czternastoma piosenkami z edycji standardowej zawiera dwi dodatkowe – "Baby’s Request" oraz "My One and Only Love".

"My Valentine" – Natalie Portman i Johnny Depp
###NEWS_VIDEO_1###  

"My Valentine" – Natalie Portman
###NEWS_VIDEO_2###  

"My Valentine"- Johnny Depp
###NEWS_VIDEO_3###  

Artykuły podobne

Prezenty dla seniorów

WYJĄTKOWY PREZENT DLA SENIORA Prezenty, które zadowolą każdą Babcię i każdego Dziadka Skarbnica mądrości i życiowych rad, opartych na własnym doświadczeniu. Źródło bezinteresownej miłości i zrozumienia dla każdego, kto prosi…
Zobacz więcej ...

Herbata w kulce

Zwinięta w kulkę herbata, która pod wpływem gorącej wody rozkwita niczym najprawdziwszy kwiat skąpany w pierwszych promieniach porannego słońca. Toteż najlepiej serwować ją w szklanym imbryczku, by móc od początku…
Zobacz więcej ...