Przewietrz swoją szafę!

Total
0
Shares

Kupować ubrania lubi prawie każda z nas. Bluzki, sweterki, spódniczki, sukienki… bo różowej jeszcze nie mam, bo ta kratka jest urocza, bo po prostu muszę ją mieć. Kobiety często kupują z pasją, pod wpływem impulsu i -powiedzmy sobie szczerze- nie zawsze w pełni racjonalnie. W związku z tym jesteśmy posiadaczkami ubrań założonych raz (góra dwa), które spoczywają na dnie szafy czekając na lepsze czasy, które najprawdopodobniej nigdy już nie nastaną.

Warto przyjrzeć się naszym szafom obiektywnie, a to w czym już nie chodzimy, co nam się znudziło, bądź w co się już nie mieścimy puścić w drugi obieg.

Jest to możliwe wręcz dziecinnie proste dzięki portalowi Szafa.pl. Jak informują twórcy tej strony: ?Dzięki założeniu swojej wirtualnej szafy użytkownik może prezentować innym swoje ciuchy, zestawy ubrań na różne okazje (zwane kreacjami), dyskutować na temat mody, trendów, stylu, wymieniać poglądy, szukać inspiracji, doradzać innym… Szafa.pl skupia setki tysięcy użytkowniczek, co umożliwia również wymiany ciuchów między nimi, jak również sprzedaż nieużywanych elementów garderoby.?

Pomysł jest świetny i gwarantuje ciągły powiew świeżości w naszych szafach 🙂

Gdzie: www.szafa.pl

Ile: korzystanie z serwisu jest bezpłatne

Artykuły podobne

Na miłe wieczory

Nie myślcie, że to zachęta do pijaństwa, nie. Chciałbym Wam jedynie przybliżyć alternatywną formę spędzania wolnego czasu. W Polsce przyjęte jest, że picie alkoholu, jawne i w miarę częste to…
Zobacz więcej ...

Masażer głowy

Czasem głowa pęka z bólu, stresu, niewyspania lub wszystkich tych rzeczy naraz… jak przynieść sobie ulgę w migrenowym cierpieniu, nie łykając proszków przeciwbólowych? To proste: użyć niesamowicie prostego masażera, którego…
Zobacz więcej ...