Sony Bravia wersja chałupnicza

Total
0
Shares

Każdy zna chyba teledysk, w którym chmura różnokolorowych kauczuków przetacza się przez ulice San Francisco, reklamujący telewizory Sony Bravia, ewentualnie pozna, klikając w TEN link. Czyż to nie genialne? Zero efektów, tylko pędzące po ulicach piłki, wciskające się w każdą szczelinę. 

Oczywiście stworzenie teledysku było mniej sielankowe niż to się wydaje. Choć większość pracy wykonały siły grawitacji, ekipa musiała uważać na grad piłeczek, pędzących z naprawdę zawrotną prędkością. To też możemy obejrzeć na jutjubie.

Czy i wy czasem nie macie ochoty pobawić się efektem, jaki na fimiku dają uciekające na wszystkie strony kauczuki? Domowa kamera aż prosi się o wywołanie małego tęczowego gradu? Poniżej znajdziecie linki, które uczynią ten pomysł bliższym realizacji.

http://www.automatycznie.com/piki-kauczukowe

http://slodkibukiet.nets.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=74

obrazek pochodzi ze strony slodkibukiet.nets.pl

Artykuły podobne

Prezencior mniej poważny

To będą pomysły na prezent niekoniecznie dla kulturalnych/normalnych chłopców. I niekoniecznie od najgrzeczniejszych/najnormalniejszych. Każdy z nas ma najlepszego kumpla, przyjaciela, ziomala. Każdy z nas pewnie też zna kogoś kto lubi…
Zobacz więcej ...

Idealny prezent dla łasucha

Chyba każdy z nas potrafi czerpać przyjemność z jedzenia. Niektórzy jednak czynią z tego prawdziwy rytułał, delektując się każdym kęsem. A kęsów tych w ciągu dnia biorą naprawdę sporo. Jeżeli…
Zobacz więcej ...