Pies i kobieta

Upominki dla wielbicieli psów

Total
0
Shares

Znasz kogoś kto ma bzika na punkcie swojego czworonoga?

Zamiast łapać się za głowę nakręć go jeszcze bardziej i podaruj odjechanie gadżety , które jeszcze bardziej zacisną więzy przyjaźni między psem a właścicielem.

Ubranka

prezent_dla_wlasciciela_psa_biale_futerko

Znane już od dawna dla ras, które zimom nie mają odpowiedniej sierści lub włosia. Kolorowe kombinezony pomagają im utrzymać odpowiednią temperaturę ciała nawet w największe mrozy. Teraz pogoda nie sprzyja strojeniu psiaków, ale z drugiej strony dlaczego ma na tym cierpieć ich image? Dla patrioty albo kibica polskich drużyn ? biało czerwona kurteczka z orłem i napisem ?Polska? na plecach (70 zł). Dla kobiety, która ubiera psa na wzór siebie ? białe futerko (90 zł).

prezent_dla_wlasciciela_psa_ubranko_polska

Zabawki

Upominki dla wielbicieli psów - konga zabawka gumowa czerwona

Czas spędzony z czworonogiem to jedna z najpiękniejszych części dnia. Można ją umilić ciekawymi zabawkami , a najlepiej tymi, które zrobią coś dobrego dla psiaka. Jak te typu Konga ? wykonane z wysokiej jakości kauczuku, o specyficznym kształcie odbijają się w kierunku, którego pies nie potrafi przewidzieć, więc pielęgnują jego zmysł  łowiecki. Nie ma w środku piszczałek, więc można jej używać w domu. Do niektórych modeli można włożyć ciasteczka np. czyszczące zęby, aby były jeszcze atrakcyjniejsze dla psa.

prezenty_dla_wlascicieli_psow_konga_osmiornica

Kong Snugga Wubba w kształcie ośmiornicy ? około 30 zł
Red Kong z miejscem na ciasteczka ? około 25 zł

Szkolenie

prezenty_dla_wlascicieli_psow_bon_na_szkolenie

Dobrze wychowany pies to duma dla każdego właściciela. Nie ucieka, nie niszczy mebli, zna kilka sztuczek i obroni przed złodziejem. Voucher na szkolenie dla psa i jego pani/pana to dość nietypowy prezent i niewiele szkółek ma go w swoich ofertach. Będzie przydatne nie tylko dla niesfornych czworonogów, ale także dla młodych psów, które w przyszłości będą wystawiane lub dla domowych kanapowców, żeby wiedziały jak zachowywać się przy dzieciach.
Cena zależy od szkoły dla psów.

Legowisko

prezent_dla_wlasciciela_psa_poslanie_z_eko_skory

Po ciężkim dniu spędzonym na strojeniu się, bawieniu i trenowaniu trzeba odpocząć. A najlepiej luksusowo. Dla słodziaka różowe legowisko w kształcie meduzy (od 95 zł ? cena jest zależna od rozmiaru), a dla twardzieli elegancka poducha z ekoskóry (110 zł)

legowiska-dla-psow-meduza-rozowa-7914

Obroża

prezenty_dla_wlascicieli_psow_obroza_w_kwiaty

Żeby się nie zgubił ? obroża, najlepiej charakterystyczna. Dla fana gwiezdnych wojen z tymże motywem lub kwiatowa, nieco w klimacie modnych festiwali muzycznych.

Cena to około 24 zł.

Pamiętajmy jednak, że żaden prezent nie zastąpi miłości i uwagi jakiej potrzebuje nasz czworonożny przyjaciel. Spędzajmy z nimi jak najwięcej czasu i traktujmy tak dobrze jak tylko potrafimy.

Artykuły podobne

Pamięć ekologiczna

W dzisiejszych czasach, gdy jedną z najważniejszych wartości są dane, wyrazem twórczej ekspresji często są przenośniki tejże pamięci. Znajdujemy więc pendrive’y w formie zwierząt, figur geometrycznych, modeli samochodów, wszelakiego rodzaju…
Zobacz więcej ...

Czekoladowa rozkosz

Czekoladki, podobnie jak kwiaty to prezent, który zawsze jest mile widziany. Kobiety kochają czekoladę. Nawet te będące na diecie czasem ulegają czekoladowej pokusie. Jeśli więc nie wiesz, co kupić swojej…
Zobacz więcej ...