Butelki Sigg też dla najmłodszych

Total
0
Shares

Słowo ?trendy? i ?cool? nie może mieć więcej niż 10 lat. Przez te swoje lata istnienia, zmieniały się tylko rzeczy, które można było zaliczyć do tej, jakże szlachetnej kategorii. Dzisiejsze dzieci i młodzież dalej mają ściśle określone zasady tego, co może być trendy, co może być cool, a za co należy bezlitośnie wyśmiać właściciela. Jak wiadomo, gadżet czyni małego człowieka i pozwala mu na wejście do grup społecznych inaczej niedostępnych. Cóż, nawet świat dzieci rządzi się swoimi surowymi prawami. Często bardziej surowymi niż świat dorosłych.

Butelki Sigg są cool już od jakiegoś czasu. Kolejne gwiazdy Hollywood uczyniły je bardzo popularnymi. A co lepiej przemawia do wyobraźni niż gadżet, który ma też ukochana aktorka czy aktor? Ale butelki bronią się też samodzielnie. Wyprodukowane z najwyższymi, szwajcarskimi standardami jakości, są termiczne, funkcjonalne, ekologiczne, wielokrotnego użytku. Wykonane z aluminium, nie wchodzą w reakcje chemiczne z przechowywanymi płynami, nie zmieniają ich smaku. W fazie końcowej nadają się do recyklingu. Są doskonałe do przechowywania wody, soków, napojów energetycznych.

Sigg ma dzisiaj swoje pięć minut. W swoich produktach firma nie zapomniała o dzieciach, kierując swoje produkty też do nich. Wielokolorowe butelki skutecznie przemówią do dziecięcej wyobraźni. Wśród kolekcji dziecięcej są butelki z kolorowymi obrazkami, napisami, czy też motywami z ulubionych filmów animowanych.  Są te bardzo kolorowe, przeznaczone dla najmniejszych konsumentów, są też te bardziej stonowane, dla odbiorców nastoletnich. Są butelki dla dziewczynek i chłopców. Oferta Sigga jest ogromna. Wystarczy tylko ją przejrzeć i znaleźć coś dla siebie. A potem wystarczy już tylko być cool.

Sklep: www.littletrekkers.co.uk

Artykuły podobne