Kubek, breloczek, czy może…

Tak więc możesz się poddać i znów kupić śmieszny krawat lub chusteczkę do nosa z haftowanymi inicjałami, co z pewnością będzie praktycznym podarkiem, który Twoja druga połowa obejrzy, po czym schowa do szuflady i natychmiast wyrzuci z pamięci…Albo możesz podejść do tematu naprawdę nowatorsko i wymyślić coś, co sprawi mu największą frajdę w życiu. Coś, czego się nie spodziewa, czego by się nigdy nie domyślił…Coś, co sprawi, że w jego oczach pojawi się błysk, a na ustach szczery uśmiech. Coś…no właśnie, co? Każdy facet jest zwyczajnie dużym dzieckiem, a dzieci robią mnóstwo rzeczy spontanicznie…I mają marzenia, które chciałyby kiedyś spełnić…

Dla każdego coś fajnego

Jedyne, co musisz zrobić, to ustalić, o czym marzy Twój facet… Lot paralotnią? Nic prostszego! Zwykły kosztuje tylko 150 zł, ale może wybrać naprawdę szaloną opcję, czyli lot a akrobacjami? Brzmi ciekawie: ?Po osiągnięciu maksymalnej wysokości pilot wyczepia linę holującą i rozpoczyna lot swobodny. Pilot na życzenia pasażera dzieli czas lotu na: akrobacje np. ?spiralę? i lot widokowy…Pilot i pasażer wyposażeni są w spadochron awaryjny. Lot jest rejestrowany przez kamerkę, po locie klient otrzymuje film na karcie MicroSD 8 GB.?
To nie jest to, co Twój tygrysek lubi najbardziej? Może zatem Monster Truck? Za niecałe 100 zł dasz ukochanemu to: ?Powstały po przebudowaniu innego pick-upa bądź zbudowany od podstaw Monster Truck, posiada wysokie zawieszenie i baaaaaardzo duże koła ? zdecydowanie większe niż w klasycznych samochodach. Bywają to kola specjalnej produkcji, używane przy ciągnikach rolniczych lub innych wielkogabarytowych maszynach. Monster Truck wykorzystywany jest do pokazów i wyścigów, z reguły polegających na niszczeniu zwykłych samochodów osobowych. Nie trzeba przekonywać, że jazda tymi bestiami to po prostu frajda w najczystszej postaci i porządna dawka adrenaliny. Właśnie po to zostały one stworzone!?
Twój ukochany jest na co dzień zestresowany? Zafunduj mu Męski Masaż Spa: ?Czymże jest prawdziwa męskość, jeśli nie wymieszanymi w odpowiednich proporcjach klasą i szaleństwem? Słowa Andrzeja Sapkowskiego doskonale argumentują perfekcje idei SPA jako prezentu dla mężczyzny. Gdyby bowiem klasę mężczyzny mierzyć poziomem jego dbania o własne ciało, a szaleństwo uwielbieniem dla relaksu – SPA idealnie stymulowałoby jedną i drugą cechę.?

Bądź kreatywna

Jeśli chcesz być wyjątkowa w oczach Twojego mężczyzny, jeśli chcesz go zaskoczyć i sprawić mu naprawdę wielką frajdę, bądź nietuzinkowa i spełnij jego marzenie, albo może chociaż jedno z marzeń. Dzięki wyjątkowemu prezentowi z katalogmarzen.pl, sprawisz, że poczuje się jak w niebie i z pewnością przez wiele lat będzie powracał wspomnieniami do tego podarunku.

Artykuły podobne

Choinka w puszce

Jaką w tym roku będziesz mieć choinkę? Żywą czy sztuczną? A może? choinkę z puszki? Ta alternatywa przypadnie do gustu osobom, które nie chcą, żeby drzewko zajmowało zbyt dużo miejsca…
Zobacz więcej ...