Zadbaj o zdrowie nestora swojej rodziny. Na dzień dziadka podaruj prosty w obsłudze ciśnieniomierz, który dokonuje automatycznego pomiaru ciśnienia krwi i pulsu na nadgarstku, a ponadto poinformuje o arytmii serca. Wyniki są zapisywane w dwóch obszarach pamięci. W każdym z nich mieści się 60 wyników razem z datą i godziną poszczególnych pomiarów. Dzięki temu rozwiązaniu urządzenie może zapamiętywać w oddzielnych obszarach ciśnienie dwóch osób albo np. pomiary poranne i wieczorne.

Prezent bardzo się przyda w codziennej obserwacji stanu zdrowia. Bieżący monitoring ciała, które pierwszą młodość ma już niestety za sobą wspomoże starania o to, aby senior poprzez systematyczną kontrolę i odpowiednio szybkie reagowanie na nad- lub niedociśnienie cieszył się przeżywaniem kolejnej młodości. Parafrazując powiedzenie – w zdrowym ciele młody duch!

Kupisz w: Balter

Cena: 183 zł

Artykuły podobne

Junglist!

Kraj nasz ominęła fala rave, tak wyraźnie zaznaczona w Wielkiej Brytanii lat 90. Dziś w Polsce w łaskach co bardziej alternatywnych odbiorców jest dubstep, ale wraz z nim do klubów…
Zobacz więcej ...