Co na święta? Prezenty LAST MINUTE w formie vouchera

Total
0
Shares

Co na święta? Brakuje ci ostatniego prezentu a nie masz już siły na korki, sklepy, kolejki, pakowanie… Pomysł na genialny prezent na dzień przed świętami to Voucher! Wybierz ciekawy i praktyczny prezent na dzień przed Świętami. Ale.. tak się da? Z nami tak! Pomożemy ci opanować przedświąteczny pożar. Oto nasz przegląd najfajniejszych kuponów prezentowych na jakiprezent.pl

Co na święta Last Minute? Przedstawiamy najbardziej oryginalne kupony prezentowe jakie mamy. Wystarczy wydrukować, wyciąć i włożyć do pięknej koperty.

co_na_świeta

Co na święta Last Minute? Escape Room, od 79 zł

Ty, przyjaciele i jedno zadanie: dobrze się bawić. Przy okazji możecie wydostać się z pokoju pełnego zagadek i podejrzanych przedmiotów. Do wyboru wiele opcji tematycznych – wybierzcie co, sprawi wam największą radość. Może Star Wars a może pokój strachów?

dostaniesz tutaj

co_na_święta?_escaperoom

Co na święta Last Minute?  Lot widokowy samolotem, od 89 zł

Potrzebny prezent Last Minute? Ta osoba jeszcze nigdy nie leciała samolotem? A może uwielbia latać i lot widokowy będzie strzałem w dziesiątkę? W święta spełniają się marzenia – nawet te najbardziej górnolotne! Lećmy w poszukiwaniu pierwszej gwiazdki. Według nas, zdecydowanie najbardziej odlotowy prezent w całym serwisie jakiprezent.pl. Zdecydowanie!

dostaniesz tutaj

prezent na 10 rocznicę ślubu_lot nad miastem

Co na święta Last Minute? Lekcja strzelania, od 75 zł

Według nas zdecydowanie najbardziej wystrzałowy prezent dostępny na naszej stronie. Taka wizyta na strzelnicy, to to co ucieszy każdego prawdziwego faceta…ale także każdą hardą dziewczynę. Cel? pal! Ciekawy prezent pod choinkę ustrzelony!

dostaniesz tutaj

gdzie zabrać chłopaka na dzień chłopaka strzelnica

Co na święta Last Minute? Nauka gry na pianie, 50 zł

Potrzebny prezent dla artystycznej duszy Last Minute? To prezent jak z nut! Lekcja gry na tym szlachetnym instrumencie powinna zadowolić każdą romantyczną duszę. Prezent nieoczywisty i ciekawy. Może będzie początkiem nowej przygody z muzyką? Idealny zarówno dla dzieci, jak i dla bardziej dojrzałych uczniów. Może nowe hobby na emeryturze?

dostaniesz tutaj

Prezenty dla dzieci_gra na pianinie

Co na święta Last Minute? Nauka jazdy na nartach, od 80 zł

Jeśli szukasz prezentu dla osoby która uwielbia sport i adrenalinę a jeszcze nie miała na sobie nart – to będzie strzał w dziesiątkę. Pomóż rozwinąć nowe pasje! Ten prezent będzie wielkim śnieżnym zaskoczeniem. Nowe umiejętności pod choinkę są bardzo mile widziane!

dostaniesz tutaj

 

Jazda na nartach.

 

Co na święta Last Minute? Kurs gotowania, od 319 zł

Twój znajomy to Master Chef, który uwielbia działać w kuchni? A może raczej jest słynny z najbardziej nieudanych dań w historii? W obu przypadkach voucher na kurs gotowania będzie pełnym pozytywnej energii prezentem. A może kurs Sushi Mastera? Warsztaty z wiedzy o winie?

dostaniesz tutaj

prezent dla zony

źródło: pinterest

Co na święta Last Minute? Lot paralotnią, od 99 zł

Podaruj pod choinkę totalne oderwanie od ziemi! Jeśli osoba, dla której prezentu poszukujesz lubi mocne emocje lot paralotnią będzie fajnym wyzwaniem. Dodaj skrzydeł na święta, a po otrzymaniu prezentu na pewno otrzymasz gorący uścisk i szczery uśmiech.

dostaniesz tutaj

prezent dla niej na 30 urodziny

Co na święta Last Minute?  Lot w tunelu aerodynamicznym, od 139 zł

Po świętach warto oderwać się na chwile od Ziemi i zakpić z grawitacji. To prezent idealny dla osób uwielbiających próbować nowych rzeczy. Lot w tunelu to doświadczenie inne niż wszystkie: nie jest się zaplątanym w żadne zabezpieczenia, nie unosi cię żadna maszyna – lecisz SAM. Masz w rodzinie Piotrusia Pana, który wciąż nie ma prezentu? Daj mu zaszaleć w przestworzach!

dostaniesz tutaj

Nowe_formy_rozrywki_poza_domem_tunel

Co na święta Last Minute? Stwórz kreację z projektantem mody (Wrocław), 799 zł

Podaruj coś więcej niż ubranie pod choinkę. Podaruj spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki. Obdarowana kobieta będzie mogła wraz z projektantami stworzyć swoją wymarzoną kreację, która będzie najlepiej pasowała do typu jej urody i sylwetki. Niech zaszaleje z kolorami i tkaninami. Czeka ich kilka wspólnych przymiarek a na koniec główny prezent: zapierająca dech kreacja.

dostaniesz tutaj

prezent_dla_niej_na_święta_projektowanie_sukienki_z_projektantem_mody

Co na święta Last Minute? Śnieżne safari na skuterach, od 319 zł

Skutery śnieżne to beztroska zabawa i endorfiny. Idealny prezent pod choinkę dla osób lubiących zabawę na świeżym powietrzu i ryk maszyn. Taka  śnieżna wyprawa to zabawa dla całej rodziny. Nie nudzimy się! Jedziemy z tym prezentem!

dostaniesz tutaj

romantyczne_mikołajki_jazda_na_skuterze_śnieżnym

 

Co na święta Last Minute? Nauka tańca towarzyskiego, 109 zł

Coś dla niepokornych dusz i gorących temperamentów. Może by tak pod choinkę podarować totalnie nowe wyzwanie i doświadczenie? Nauka tańca towarzyskiego to prezent motywacja. Raz, dwa, trzy… tanecznym krokiem w Nowy Rok!

dostaniesz tutaj

nauka_tańca

 

Inne prezent na święta w formie vouchera dostaniesz tutaj:

Zmysłowe prezenty na święta pomysły na prezent dla niej ? vouchery Last Minute

Śmieszne prezenty na Święta dla chłopaka w formie voucheru LAST MINUTE. Co mu podarować, aby pod choinką popłakał się ze śmiechu?

 

Artykuły podobne