Czas na? grilla ? prezenty dla fana letnich posiłków

Total
0
Shares

Mimo tego, że długi, czerwcowy weekend już niemal za nami, sezon grillowy oficjalnie został rozpoczęty. Dla mnie nie ma nic przyjemniejszego niż obiad na świeżym powietrzu.

Dodatkowo grillowanie pozwala nam na zaoszczędzenie kcal ? o ile nie zamarynujemy tłustego mięsa w dodatkowej porcji oleju. Nie wspominam o tym bez przyczyny ? przed Państwem?

Mega zestaw – Kuchnia w torbie – Cobb – z deska? bambusowa?

Czas na grilla - zestaw w torbie - cobb
Zainteresował mnie nie tylko dlatego, że ma na swoim koncie kilkanaście nagród, a dlatego, że jest niezwykle funkcjonalny. Grill, który mieści się w torbie? Dodatkowo możemy w nim wędzić, a dzięki specjalnemu systemowi odprowadzania tłuszczu poza proces spalanie jest niemal bezdymowy. Dodatkowo pokrywa się nie nagrzewa, więc swobodnie możemy go zabrać wszędzie ? od żagli po camping. Waży 9,5 kilograma i jest niezwykle dokładnie wykonany ? producent daje na niego aż dwa lata gwarancji. Nie będziecie już musieli się martwić o to, że ktoś przez przypadek oparzy się o gorącą obudowę. Wystarczy garść dobrych przypraw, odrobina cierpliwości i smaczny obiad ? nawet w spartańskich warunkach ? gotowy.

Grill kamienny Stone set

 czas_na_grila_prezenty_dla_fanow_letnich_posilkow_grill_kamienny

Kolejną propozycją jest włoski grill składający się z kamiennej płyty i dwóch podstawek, które ogrzewają kamień dzięki specjalnemu olejowi. Przygotowanie idealnie wysmażonego steaka stanie się bajecznie proste. Poza tym goście sami będą mogli wybrać stopień wysmażenia mięsa jak w najlepszych restauracjach. Frajda z gotowania i nie musimy już wysilać się z szukaniem atrakcji. Nowoczesny, z nienagannym designer i niezwykle funkcjonalny. Wspominałam też, że jest przenośny? Możecie grillować w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Coś dla malucha

 czas_na_grilla_prezenty_dla_fanow_letnich_posilkow_drewniany-grill_z_szaszlykami

Bynajmniej nie chodzi o najpopularniejszego w Polsce modelu fiata. Zestaw od francuskiej firmy Djeco zapewni wiele zabawy ? składa się z deseczki, patyczków do szaszłyka, warzywa, mięso, wyby, ser czy wędliny ? wszystkie te części są wykonane z wysokiej jakości drewna i filcu. Pokaż dziecku, że grillowe spotkania nie muszę być tylko dla dorosłych.

Wakacje to czas wielu imprez ? kiedy pogoda sprzyja z chęcią grillujemy ? myślę, że te propozycje przypadną do gustu każdego kto lubi popichcić i ze zwykłego grillowania robi prawdziwą sztukę kulinarną.

 

Artykuły podobne

Songs About Love

Songs About Love to kompilacja niezapomnianych miłosnych piosenek jak i największych przebojów ostatnich lat. Album będzie świetnym prezentem dla młodej pary, ponieważ z niektórymi piosenkami na pewno wiążą jakieś miłe…
Zobacz więcej ...

Świecące sznurówki

Oglądaliście klip Vanessy Hudgens do piosenki "Sneakers"? Pamiętacie te wszystkie rozświetlone neonami sznurówki od blasku których można było dostać prawdziwego oczopląsu? Chcielibyście mieć takie? Mam dobrą wiadomość. Bogowie okazali się…
Zobacz więcej ...