Czas podróży – wygodnie i elegancko

Total
0
Shares

Przychodzi taki czas w życiu człowieka, że podróżować z marynarską torbą zwyczajnie nie wypada. Status społeczny i okoliczności służbowe nie pozwalają latać z plecakiem. Z drugiej też strony walizki potrafią być dużo wygodniejsze. Kółeczka i format pakowania umożliwiają właściwe ułożenie i dają dużą szansę na wyciągnięcie w miarę schludnie wyglądających ciuchów. No i przyznajmy sami – z wiekiem rezygnujemy z przygód na rzecz wygodnych i poukładanych metod transportu.

Roncato walizka średnia RV-1, o wymiarach 43 na 62 na 28/32 cm. Ma pojemność 65 litrów. Rozmiar ten można w dość ograniczony sposób modyfikować. Materiałowa, ale wykonana z trwałego poliestru. Jak już zmęczymy się ciężarem, to możemy ją swobodnie oprzeć na dwóch kółkach. Do tego wysuwana rączka. Wewnątrz klasyczne kieszenie i pasy przytrzymujące zawartość.

Ile: 402zł

Roncato Business Travel to trochę mniejszy, "zawodowy" model. Trochę mniejszy, bo 37 na 55 na 22 cm. O pojemności 41 litrów, z ochronnego tworzywa. W środku oczywiście kieszenie i pasy. Dostępu broni zamek cyfrowy. Walizka spokojnie wytrzyma obijanie po bagażowniach, uderzenia i wstrząsy. A i w kolorze czarnym zaprezentuje się nad wyraz elegancko. W delegacje jak znalazł.

Ile: 359zł

Gdzie: adante.pl

Artykuły podobne

Antyzapominacz

Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś stracić mnóstwo czasu na powrót do jakiegoś miejsca tylko po to, żeby odebrać pozostawioną tam zgubę. Znacie to uczucie paniki, kiedy się okaże, że czegoś…
Zobacz więcej ...