Czas podróży – wygodnie i elegancko

Total
0
Shares

Przychodzi taki czas w życiu człowieka, że podróżować z marynarską torbą zwyczajnie nie wypada. Status społeczny i okoliczności służbowe nie pozwalają latać z plecakiem. Z drugiej też strony walizki potrafią być dużo wygodniejsze. Kółeczka i format pakowania umożliwiają właściwe ułożenie i dają dużą szansę na wyciągnięcie w miarę schludnie wyglądających ciuchów. No i przyznajmy sami – z wiekiem rezygnujemy z przygód na rzecz wygodnych i poukładanych metod transportu.

Roncato walizka średnia RV-1, o wymiarach 43 na 62 na 28/32 cm. Ma pojemność 65 litrów. Rozmiar ten można w dość ograniczony sposób modyfikować. Materiałowa, ale wykonana z trwałego poliestru. Jak już zmęczymy się ciężarem, to możemy ją swobodnie oprzeć na dwóch kółkach. Do tego wysuwana rączka. Wewnątrz klasyczne kieszenie i pasy przytrzymujące zawartość.

Ile: 402zł

Roncato Business Travel to trochę mniejszy, "zawodowy" model. Trochę mniejszy, bo 37 na 55 na 22 cm. O pojemności 41 litrów, z ochronnego tworzywa. W środku oczywiście kieszenie i pasy. Dostępu broni zamek cyfrowy. Walizka spokojnie wytrzyma obijanie po bagażowniach, uderzenia i wstrząsy. A i w kolorze czarnym zaprezentuje się nad wyraz elegancko. W delegacje jak znalazł.

Ile: 359zł

Gdzie: adante.pl

Artykuły podobne

Gadżeciarstwo praktyczne

Czym jest gadżet? Przedmiot o różnej wielkości, który swoimi właściwościami potrafi wzbudzić zainteresowanie, zaintrygować. Najczęściej nowinka techniczna. Jak widzicie to dość szeroko zakrojona definicja. W ramach określenia gadżet mieściłyby się…
Zobacz więcej ...