Czy tatuaż to dobry pomysł na prezent?

Total
0
Shares

Czasami wpada nam do głowy pomysł aby zrobić coś szalonego, coś na całe życie. Tak, chodzi o tatuaż. Nie ważne czy chcemy sobie sprawić imię ukochanej osoby wypisane na naszej skórze na wieczność czy małe serduszko – lepiej przemyśleć wszystki za i przeciw zanim zdecydujemy się na ten krok.

Tatuaż?

czy_tatuaz_to_dobry_pomysl_na_prezent_piorko

 

fot. styl.fm

Stworzenie wspaniałego tatuażu jest prawdziwą sztuką. Jest to manifestacja poglądów, ozdoba ciała lub też sposób wyrażenia siebie. Tatuowanie jest egzotyczną i tajemniczą formą sztuki, której korzenie sięgają czasów prehistorycznych. Cała moc i urok tatuaży tkwi w tym, że pomagają nam na trwałe pamiętać o przeżytych triumfach, zwycięstwach czy też o doznanych w życiu porażkach. Mogą one przypominać jakiś szczególny moment życia lub jakąś wyjątkową osobę. Zrobienie tatuażu jest pewną formą trwałego zobowiązania, jakie się podejmuję ze swoim ciałem. Należy pamiętać, że decydując się na zrobienie tatuażu nie będzie już możliwości odwrotu, porzucenia go czy też zignorowania.

Dla mnie?

Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, który będzie prezentem dla innej osoby (np. jej imię lub portret) przemyśl to kilka razy. Oczywiście, jeśli jesteś zakochany wydaje ci się to świetnym pomysłem, w końcu wasza miłość jest wieczna… Niestety może się okazać, że to jak dzisiaj myślisz o swojej drugiej połówce zmieni się z czasem lub zwyczajnie uzna twoją ozdobę za “wieśniacką”. Takie decyzje lepiej podejmować razem i lepiej będzie jeśli zdecydujecie się na mały symbol w miejscu, które nie jest widoczne na pierwszy rzut oka. Poza tym pamiętaj, że jednymi osobami, które będą z Tobą przez całe życie są twoi rodzice i dzieci, więc jeśli koniecznie chcesz mieć na swojej skórze czyjeś imię lub podobiznę powinieneś pomyśleć właśnie o nich.

czy_tatuaz_to_dobry_pomysl_na_prezent_zuzanna

 

fot. naszdetatuaze.pl

Dla kogoś?

Oprócz zaciągnięcia kogoś na siłę  do salonu tatuażu możesz też podarować voucher, który uprawnia właściciela do zrobienia sobie dziary. Miej pewność, że obdarowywana osoba rzeczywiście chce go sobie zrobić, bo inaczej wyrzucisz pieniądze w błoto. Nigdy, ale to przenigdy nie wybieraj wzoru tatuażu za kogoś – to nie ty będziesz go nosić na swojej skórze i nie wolno ci decydować o tym co komu się podoba, skoro ma z nim zostać przez całe życie.

czy_tatuaz_to_dobry_pomysl_na_prezent_aparat

Podsumowując…

Tatuaż nada się jako prezent na urodziny dla kogoś kto od dawna chce go sobie zrobić a nie ma funduszy. Jeśli ozdoba na twojej skórze ma być prezentem dla kogoś to postaw na ludzi z którymi wiążą cię więzy krwi.

Artykuły podobne

Koniec z nudnym prezentami! Era wyjątkowych upominków nadchodzi!

Każdy Dzień Babci, Mamy, Chłopaka, każde urodziny i rocznice ślubu – wszystkie te okazje powinny być przyjemnością, a jednak czasami bywa, że psute są przez nietrafione prezenty. Odstaw do lamusa…
Zobacz więcej ...