Długi weekend na trawie… ale z laptopem

Total
0
Shares

Niektórzy z nas nigdy nie wychodzą z pracy (szczególnie mentalnie), a ekstremalne przypadki pracoholików nie pozwalają im oderwać się od pracowniczego laptopa nawet podczas urlopu spędzonego na łonie przyrody, na miejskiej lub bardziej wiejskiej trawce lub łączce.

Dla tych więc osobników, którzy podczas wiosennego pikniku muszą od czasu do czasu sprawdzić mejla i kilkaset innych rzeczy, a nie chcą kłaść sprzętu na ziemi i przy okazji nadwyrężać kręgosłupa, co rusz schylając się nad ekranem komputera ułożonego na kolanach, przygotowany został specjalny podręczny stolik na laptopa: jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału (aluminium), ma udźwig 15 kg i regulowaną wysokość, a przede wszystkim da się szybko złożyć i rozłożyć w zależności od potrzeb ? bardziej pracowniczych lub urlopowych.

Stolik znajdziecie na półkach sklepu Gadżeter.pl.

Artykuły podobne

Zestaw barmański

To gadżetdla każdego faceta. Zestaw barowy Nuance Denmark ma wszelkie predyspozycje żeby nie tylko zrobić z Ciebie bamańskiego speca, ale i pokazać Cię z eleganckiej strony. O silnie designerskim charakterze, wykonany został…
Zobacz więcej ...