Dwa portfele inspirowane filmami

Total
0
Shares

Są takie produkcje filmowe, które już na zawsze wchodzą do kultury. Są to filmy, które po prostu trzeba obejrzeć aby mieć uniwersalny temat do dyskusji bez względu na to gdzie się znajdziemy. Te portfele świetnie nadadzą się na prezent dla każdego fana tych kultowych obrazów.

Pulp Fiction

Ten portfel znajdował się na wyposażeniu Julesa z kultowego Pulp Fiction. Jules był najbardziej wyluzowaną postacią w historii światowej kinematografii. Jego charakter określony był przez portfel, który nosił. To ten, na którym jest napisane “Bad Mother F****R”

Wykonany z wyśmienitej skóry portfel posiada wyraźny, wytłoczony napis. W przeciwieństwie do wielu podróbek ? będzie Ci służył przez lata.

Pamiętaj:

?And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you!”

tłum.: “I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że Ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę”.

portfele_inspirowane_filmem_pulp_fiction

fot.  4gift.pl

Piła

Czy chcesz zagrać w grę? Ten portfel marzeń dla każdego fana filmu Piła przedstawia Johna Krammera (Pana Układankę). W środku znajdziesz miejsce na swoje karty, banknoty i bilon oraz kilka schowków na drobiazgi.  Do portfela dołączony jest mocny łańcuch, który można łatwo odczepić.

Ten gadżet jest oficjalnym produktem na licencji SAW Productions INC

portfele_inspirowane_filmem_piła

fot. moss247.com

Każdy fan tych filmów oszaleje na punkcie jednego z tych portfeli. Będzie mógł je zawsze mieć przy sobie a płacenie za zakupy stanie się o wiele przyjemniejszą czynnością!

Artykuły podobne