Dzień chłopaka: bilet na koncert

Total
0
Shares

Czy na sali jest ktoś kto nie uwielbia muzyki na żywo? Jeśli tak to ten artykuł nie jest dla niego, chyba, że chce komuś podarować bilet na show ulubionego wykonawcy. Mężczyźni mają bzika na punkcie koncertów. Co mamy w ofercie z okazji dnia chłopaka?

#1 Slash: 11.20.2015

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock’n’rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor – już w listopadzie wystąpi w Polsce! Będzie to już trzecia wizyta tego artysty w naszym kraju, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators! Slash w Polsce pojawi się w ramach trasy promującej najnowszy krążek muzyka, “World On Fire”. Slash jest znany z takich zespołów jak Guns’n’Roses czy Velvet Revolver. Teraz macie szansę zobaczyć go na żywo. Na tym koncercie nie powinno zabraknąć żadnego fana rocka!

dzien_chlopaka_bilet_na_koncert_slash

fot. centrum.fm

#2 Kraków Hip-Hop Festival: 26.09.2015

Koncert najbliżej dnia chłopca, bo na 4 dni przed, nie ma szans, że zapomnisz o jego święcie! Jeśli słucha rapsów to świetny pomysł na prezent dla niego! Kto wystąpi? O.S.T.R
Tede, Donguralesko, Sokół i Marysia Starosta, KęKę, Młode Wilki, JWP/BC czyli najlepsi raperzy polskiej sceny muzycznej. Spełnij jego marzenia i wyślij go na jeden dzień do Krakowa. Sama nie jesteś fanką hh? Dogadaj się z zaprzyjaźnioną parą i razem z koleżanką kupcie bilety dla swoich facetów. Oni wyszaleją się pod sceną a wy będziecie miały wieczór dla siebie. Może zrekompensujecie sobie brak mężczyzny małą wizytą w SPA?

dzien_chlopaka_bilet_na_koncert_hh_festival_krakow

fot. koncertomania.pl

#3 The Godfather Live

Jak często twój luby namawiał Cię żebyście razem obejrzeli ojca chrzestnego? Ile razy z jego ust padały cytaty z tego kultowego filmu? No właśnie… Teraz macie szansę zobaczyć zupełnie inne oblicze tego klasyka.  Twórcy widowiska The Godfather Live przedstawiają legendarną historię ze świata przestępczego Nowego Jorku w nowym opracowaniu. Na wielkim ekranie będzie wyświetlany film w standardzie HD, do którego żywą oprawę stanowić będzie koncert orkiestry symfonicznej pod batutą Justina Freera.

dzien_chlopaka_bilet_na_koncert_ojciec_chrzestny

 

 

fot. pinterest.com

Jak często wychodzicie na koncerty? Bilet to świetny pomysł na prezent. Wieczór spędzony przy muzyce na żywo będziecie wspominać z wypiekami na twarzy!

Artykuły podobne