Dzień Chłopaka - prezent personalizowany

Dzień Chłopaka – prezent personalizowany

Total
0
Shares

Do Dnia Chłopaka zostało już tylko 5 dni! To ostatni dzwonek by pomyśleć o oryginalnym prezencie dla swojego ukochanego. Jeżeli chcesz go zaskoczyć czymś niebanalnym koniecznie wybierz dla niego prezent personalizowany. Niech wie, jak bardzo jest dla Ciebie wyjątkowy i jak bardzo Ci na nim zależy.

Personalizowany alkohol

personalizowane whisky na dzień chłopaka

Fot. crazyshop.pl

Niezależnie od tego, czy Twój mężczyzna woli piwo, czy whisky możesz podarować mu alkohol w personalizowanej butelce. Z etykietą z jego imieniem każdy napój wyskokowy będzie smakował jeszcze lepiej, a zazdrosna mina kolegów będzie bezcenna.

Alkoholowe gadżety

personalizowane nosidło na piwo na dzień chłopaka

Fot. crazyshop.pl

Twój mężczyzna jest koneserem napojów chmielowych podaruj mu drewnianą skrzynkę, w której będzie nosił po kilka piw na raz. Do kompletu wybierz podkładki pod piwo i imprezowy zestaw gotowy.

Poduszka

personalizowana poduszka na dzień chłopaka

Fot. crazyshop.pl

Każdy z nas zna powiedzenie ?Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz?. Zadbaj o to, by Twój partner zawsze cieszył się dobrym snem. Wybierz dla niego taką poduszkę, dzięki której jego sny będą naprawdę kolorowe.

Kubek

personalizowany kubek na dzień chłopaka

Fot. crazyshop.pl

Niezależnie od tego co najbardziej lubisz pić, pewne jest, że każdy napój najlepiej smakuje w ulubionym kubku. Podaruj swojemu mężczyźnie kubek, do którego tylko on będzie miał dostęp i z którego ulubione picie będzie jeszcze bardziej smaczne.

Wieszak na krawaty

personalizowany wieszak na krawaty na dzień chłopaka

Fot. crazyshop.pl

Dla prawdziwego eleganta wybierz prezent, który pomoże mu w utrzymaniu porządku w garderobie. Jeżeli jego kolekcja krawatów jest pokaźna, na pewno przyda mu się wieszak na krawaty, dzięki któremu z łatwością je posegreguje. Z takim prezentem każdy elegant lepiej odnajdzie się w swojej szafie.

Notatnik

personalizowany notatnik na dzień chłopaka

Fot. crazyshop.pl

Kto z nas nie potrzebuje czasami zwykłej kartki i długopisu? Nawet w dobie tabletów i smartfonów lubimy albo zwyczajnie potrzebujemy od czasu do czasu zapisać jakąś informację w tradycyjnym notatniku. Jednak gwarantuję, że kiedy Twój facet otrzyma notes personalizowany, sam zacznie sobie szukać powodów, by jak najwięcej w nim zapisać.

Zostało Ci jeszcze kilka dni na zakup prezentu idealnego dla swojego ukochanego. Jeszcze zdążysz przygotować podarunek na Dzień Chłopaka, który z pewnością go zachwyci.

Czytaj więcej:

Fajny i tani prezent na Dzień Chłopaka

Prezent na Dzień Chłopaka dla prawdziwego gentleman’a

Artykuły podobne