Elegancka porcelana – małe dzieła sztuki w Twoim domu

Total
0
Shares

Stół to miejsce magiczne w każdym domu. Doradcy ze sklepu Pieknowdomu.pl, dzielą się z nami wiedzą o porcelanie, gdyż misją ich sklepu jest dostarczenie pomysłów i inspiracji w tworzeniu wyjątkowych kompozycji stołu. Co zatem kryje się za pod słowem porcelana i czym różni się jedna od drugiej?

Na początek porcelana typu Bone China, która zachowała naturalną prawdziwą recepturę z zamierzchłych czasów. Do jej produkcji używa się popiołu kostnego, a nie chemicznych zamienników. Oryginalna receptura i tradycyjny sposób produkcji sprawiają, że naczynia są delikatne, maja piękny kolor i przejrzystość.

Porcelana Desire, Pięknowdomu.pl 1699 złLinia porcelany Desire z kolekcji Porcellana Aristocratica marki Vittore Comforto łączy w sobie klasyczną formę z wyjątkową jakością. Swój piękny odcień zawdzięcza dodatkowi specjalnego popiołu kostnego. Ma luksusowe wykończenie ozdobione linią 24-karatowego złota. Dzięki tym walorom każde przyjęcie czy spotkanie w gronie rodziny bądź przyjaciół zapewni wiele wrażeń, nie tylko kulinarnych, ale i estetycznych. Linia porcelany Desire sprawi, że Wasz stół zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki.

Porcelana Passion, Pięknowdomu.pl, 1499 zł

Linia porcelany Passion swym wyglądem nawiązuje do estetyki modernistycznej. Stonowana forma w połączeniu z wysmakowanym zdobieniem z prawdziwej platyny sprawia, że porcelana współgra z charakterem wystawnych, oficjalnych przyjęć, jak i spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Passion to dyskretna elegancja oraz bez wątpienia produkt dla osób, dla których każdy posiłek jest prawdziwą pasją tworzenia.

Porcelana Victoria Story, Pięknowdomu.pl, 1449 zł

Linia porcelany Victoria Story jest jak opowieść o zwycięstwie piękna i delikatności nad monotonią dnia codziennego. Uosabia czar otaczającego nas świata, wszystko to co w nim naturalnie piękne. Piękny kolor porcelany idealnie współgra z subtelną dekoracją roślinną, a wykończenie 24-karatowym złotem podkreśla precyzyjne wykończenie zastawy. Victoria Story to świadectwo doskonałego gustu gospodarzy, ceniących jakość i elegancję odzwierciedloną w każdej dziedzinie życia.

Do niezwykłej linii porcelany pasują sztućce Gerpol, które są wyrazem piękna i trwałości oraz połączeniem nowoczesnej formy z funkcjonalnością.

Linia sztućców Venus nawiązuje do rzymskiej bogini miłości, uosabia urodę świata, to wszystko co w nim piękne i delikatne. Klasyczne kształty kolekcji, mimo swej pozornej delikatności świadczą również o sile i wytrzymałości.

Linia sztućców Violino, Pieknowdomu.pl, 299 zł

Sztućce Violino są jak instrument muzyczny, którego dźwięki zadowolą wyszukane poczucie dobrego smaku. Tradycyjny kształt sztućców gości na polskich stołach od wielu lat. Klasyka współgra z harmonijnie precyzyjnym wykonaniem. Najwyższej jakości stal nierdzewna zapewnia niezwykłą trwałość oraz niepowtarzalny blask.

Linia sztućców Diamond, Pieknowdomu.pl, 419 złLinia sztućców Diamond to najszlachetniejsza ozdoba, godna najdostojniejszych stołów. Nowoczesna forma i perfekcyjne zdobienia staną się zapowiedzią doskonałych spotkań przy stole, pełnych bajecznych smaków i apetycznych kolorów.

Zobacz więcej porcelany ze sklepu Pieknowdomu.pl

Artykuły podobne