Etno pieluszki, czyli rozwiązanie dla eko rodziców małego brzdąca

Total
0
Shares

Jeżeli jesteście zwolennikami naturalnych rozwiązań w sporze: pampersy vs. pieluszki, to wcale nie oznacza ograniczonych opcji wyboru. Czasy pieluszek tetrowych już dawno minęły, a to, co obecnie oferowane jest na rynku zadowoli nie tylko rodzicielską troskę o dobro waszego malucha, ale też zmysł estetyczny. Poza tymi dwiema istotnymi kwestiami, przyczynicie się też do ochrony środowiska, ograniczając do zera ilość wyrzucanych na śmieci brudnych pampersów. Jak to wszystko osiągnąć? Odpowiedź serwuje nam polska firma "małe Me".

Pieluszki

"małe Me" to firma założona z myślą o tych najmłodszych, którzy jeszcze nie opanowali sztuki korzystania z nocniczka. Z myślą o nich przede wszystkim, ale też o rodzicach zatroskanych o najwyższą jakość produktów używanych do pielęgnacji dziecka. Dzięki użyciu naturalnych materiałów do produkcji tych wielorazowych pieluszek, które są jednocześnie paroprzepuszczalne i nieprzemakalne, cyrkulacja powietrza jest zachowana, co chroni pupę waszego dziecka przed odparzeniami i podrażnieniami.

Pieluszka

Z obserwacji wielu pokoleń rodziców wynika, że dzieci pieluszkowane naturalnie dużo szybciej uczą się korzystać z nocnika. Jeżeli wszystkie te zalety wielorazowych pieluszek "małe Me" nie przekonały was jeszcze do zrezygnowania z pampersów, warto przytoczyć finansowy argument. Zamiast wygawać tygodniowo duże kwoty na pampersy, które szybko wylądują w koszu, warto zainwestować w rzecz trwałą i do tego ekologiczną.

Tajemnicze sowy

Ile: 67 zł

Gdzie: http://maleme.pl/

Poza pieluszkami w przeróżne modne, etno wzory, "małe Me" ma w swojej ofercie również dopasowane designem woreczki na pieluszki. Każdy z woreczków mieści 8 pieluszek z wkładami. Pomyślcie tylko, że taki woreczek będzie wszystkim, czego będziecie potrzebowali przez cały okres pierwszych dwóch lat (średnio), kiedy to wasze dziecko wciąż będzie zbyt małe na korzystanie z nocniczka.

Zakochane lisy

Ile: 48 zł

Gdzie: http://maleme.pl/

Żeby dopełnić kompletu i wyposażyć malucha w najpotrzebniejsze "gadżety", firma "małe Me" proponuje jeszcze śliniaczki. Rozsądna cena i solidne, również ekologiczne, wykonanie są mocnym argumentem przy wyborze takiego standardu, jak śliniaczek dla dziecka.

Wesołe zwierzaki

Ile: 16,58 zł

Gdzie: http://maleme.pl/

Artykuły podobne