Maluchy mają w obecnych czasach naprawdę dobrze. Z myślą o nich produkowane są różnorodne gadżety, które ułatwiają życie zarówno im jak i ich mamom. Sklepów oferujących artykuły dla niemowląt jest naprawdę wiele. Przechadzając się po sklepach dla dzieci online natknęłam się na ciekawe gadżety, które każda mama powinna posiadać. Ogromnie przypadły mi do gustu naczynia dla dzieci, buteleczki oraz biżuteria dla mam, którą dzieci mogą traktować jako bezpieczne gryzaczki. Niemożliwe? A jednak! Producenci zaskakują coraz bardziej!

Silikonowa bransoletka

Biżuteria dla mam, która jednocześnie służy dzieciom! Słyszałyście o czymś takim? Ja jestem pod wrażeniem pomysłowości producentów. Wyszli oni z założenia, że dzieci często uwielbiają bawić się biżuterią swojej mamy, teraz będą mogły robić to bez umiaru i bezpiecznie. Silikonowa biżuteria została zaprojektowana przez młodą mamę, która na codzien borykała się z problemem, jakim jest upodobanie malucha do biżuterii. Silikonowa bransoletka jest rozwiązaniem pomysłowym i praktycznym. Nie zawiera trujących substancji takich jak: Nie zawiera bisfenolu, PVC, ołów, lateks czy ftalanoy. Jest odporna na wysokie temperatury, zatem można ją myć w gorącej wodzie albo w zmywarce. A Twój maluch będzie mógł się nią bawić do woli!

Silikonowa bransoletka

Silikonowa bransoletka ? cena: 28,99 zł

Źródło: gumigem.pl

Termoopakowanie

Chcesz, aby butelka Twojego malucha pozostawała ciepła przez długi czas? Nic prostszego! Cushi Therm, czyli termoopakowanie na jedna? butelke? to rozwiązanie problemu stygnącego mleka, herbatki bądź obiadku. Produkowane jest z materiału, kto?ry charakteryzuje sie? znakomitymi parametrami izolacji cieplnej. Przechowywany pokarm utrzymuje temperature? nawet do 6 godzin! Ma jeszcze dwie, niezwykle przydatne zalety ? moz?na je myć w zmywarce i sterylizować w kuchence mikrofalowej.

Termoopakowanie

Termoopakowanie ? cena: 45,00 zł

Źródło: cushitush.pl

Dozownik do mydła

Kąpiel to doskonała zabawa dla każdego dziecka! A zwłaszcza w obfitej pianie! Dozownik do mydła w kształcie pingwina to świetny pomysł dla malusińskich miłośników kąpieli. Wystarczy nalać pół na pół wody i płynu do kąpieli, a po naciśnięciu dozownika na naszej lub malucha ręce pojawi się delikatna pianka. Dzieci będą zachwycone takim gadżetem w łazience, a mycie stanie się zabawą i przyjemnością.

Dozownik do mydła

Dozownik do mydła ? cena: 117,00 zł

Źródło: tublu.pl

Talerz dla malucha

Od teraz serwowanie posiłków naszym dzieciakom stanie się przyjemnością! Talerz przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 6 miesiąca. W zestawie znajduje sie?: talerz, 3 wyjmowane miseczki z pokrywkami oraz sztućce. Zestaw dla niemowląt uczących sie? jeść samodzielnie jest idealny do przygotowania, przechowywania i podawania niewielkich ilości pożywienia. Antypoślizgowa podkładka trzyma talerz w miejscu. W skład talerza wchodzą trzy miseczki, których moz?na używać w kuchenkach mikrofalowych.

Talerz dla malucha

Talerz dla malucha ? cena: 110,00 zł

Źródło: tublu.pl

Naczynia dla dzieci

Każde dziecko, nawet najbardziej wybredny niejadek, z pewnością zje posiłek ze smakiem, jeśli będzie on zaserwowany w uśmiechniętym i kolorowym talerzu. Ręcznie malowany zestaw naczyn? ceramicznych dla dzieci wykonany jest z ekologicznego dolomitu. Teraz Wasze dzieci mogą mieć własny komplet naczyn? wykonanych ze ślicznej i praktycznej ceramiki. Koniec z plastikowymi lub zwykłymi naczyniami dla dorosłych. Podaruj uśmiech swojemu maluchowi, a jedzenie niech się stanie prawdziwą przyjemnością!

Naczynia dla dzieci

Naczynia dla dzieci ? cena: 34,90 zł

Źródło: nefere.pl

Silikonowy wisiorek

Silikonowy gryzak w formie wisiorka dla mamy to także idealny gadżet dla malucha. Ma atrakcyjny, nieregularny kształt serca, kto?ry zaprojektowano specjalnie z myślą o małych rączkach i buziach. Można go z łatwością wyginać w rożne strony. Gryzak w formie wisiorka można mieć zawsze po ręką? a raczej na szyi.

Silikonowy wisiorek

Silikonowy wisiorek ? cena: 59,99 zł

Źródło: gumigem.pl

Wiele fajnych i przydatnych gadżetów dla maluchów odnajdziecie w serwisie Prezenty.pl w zakładce dzieci.

Artykuły podobne