Garnitur męski

Total
0
Shares

Garnitur męski dla jednych panów normalność i codzienność, dla innych zupełnie odświętny strój, zakładany wyłącznie na te najbardziej wyjątkowe okazje. Nie jest mitem to, że podobnie jak damskie garsonki czy sukienki, także i one mogą mieć różne kolory czy wzory choć oczywiście znacznie bardziej okrojone niż w przypadku ubrań damskich.

Zróbmy zatem mały rekonesans i sprawdźmy kto jaki i kiedy garnitur męski powinien założyć. Zacznijmy od najbardziej podstawowej zasady ? doboru koloru garnituru względem karnacji.

Tutaj podział jest bardzo prosty: bruneci bezwzględnie wybierają garnitury o zdecydowanych kolorach ? czarne, granatowe, ciemnoszare. Jeśli nie chcą wyglądać zbyt smutno, powinni dobrać do nich koszulę w kontrastowym kolorze ? na przykład białą lub zupełnie kolorową ? tutaj panuje właściwie pełna dowolność, która jest ograniczana właściwie jedynie okazją, na jaką dany zestaw ma zostać założony. Co do blondynów i panów generalnie o jasnej karnacji oraz jasnej oprawie oczu ? dobrze aby wybierali garnitury jasne ? doskonale sprawdzi się garnitur jasnoszary lub brązowy. Powinni także unikać dobierania kontrastujących koszul.

Skoro kwestia karnacji została wyjaśniona, przyjrzyjmy się pozostałym, równie ważnym, takim jak postura. Wiadomo, że tak jak niewiele jest kobiet o idealnych kształtach, tak i niewielu panów może pochwalić się nienaganną sylwetką ? doskonałymi proporcjami i zerową tkanką tłuszczową. Na szczęście dzisiejsi projektanci mody męskiej wiedzą o tym doskonale i tworzą takie garnitury, które można dopasować do sylwetki skutecznie uwypuklając to, co w niej najlepsze, i chowając to, czym panowie niekoniecznie chcieliby się chwalić. Zobaczmy jak wygląda to z bliska.

1.

Panowie o idealnych proporcjach i nienagannej figurze ? ci właściwie mają pełną dowolność jeśli chodzi o wybór garnituru. Doskonale będą wyglądać we wszystkim, a skoro tak, to nie powinni bać się iść z duchem czasu i mody. Jeśli jesteś mężczyzną który lubi dobrze wyglądać, wybierz garnitur slim. Charakteryzuje się on tym, że posiada specjalnie krojoną marynarkę, w której jest uwzględnione ?wcięcie w talii?. Oczywiście panowie nie mają talii, ale tym idealnie zbudowanym korpus od góry w dół zwęża się. I o to właśnie chodzi w tych garniturach, by to podkreślić. Dobrze dobrany garnitur slim jest uwielbiany przez panie ? mężczyźni wyglądają w nim po prostu obłędnie!

2.

Panowie szczupli i niscy ? tacy także powinni postawić na garnitur slim. Optyczni wydłuży ich sylwetkę, a zbyt szeroka marynarka nie przyćmi ich figury. Spodnie powinny być sztuczkowe ? zwężane ku dołowi ? to także optycznie wydłuży sylwetkę, pod warunkiem, że owe spodnie nie będą posiadały mankietów przy nogawkach.

3.

Panowie mający nieco więcej ciała ? w zależności od tego, jak wiele tego ciała jest, garnitur powinien być odpowiednio wzorzysty. U panów tęgich, doskonale sprawdzi się garnitur w kontrastujące paski, lub w kolorach bardzo ciemnych. Panowie po prostu ?przy kości? nie muszą tak restrykcyjnie podchodzić do kwestii kolorów i wzorów. Dobrze jest wybierać marynarki i spodnie o kroju klasycznym.

Jeśli chodzi o wzory na garniturach, to jest to kwestia bardzo fajna pod względem modowym, natomiast ryzykowna jeśli chodzi o pewne okazje. Z całą pewnością wzorzysty garnitur nie nadaje się na uroczystą kolację czy własny ślub. Doskonale za to sprawdzi się w pracy czy na mniej formalnych spotkaniach. Prążki, pasy, krata ? wszystko jest dopuszczalne, pod warunkiem, że będzie wybrane z pełną świadomością i zgodnie z warunkami fizycznymi. Bawienie się fakturami jest oznaką dobrego smaku i podążania za nowymi trendami. Dzięki ofercie Modini mają Państwo takie ciekawe wzory,kolory, fasony ? na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania czegoś specjalnie dla siebie i swoich preferencji. Wimy, że nasza oferta jest bardzo bogata, dlatego jeśli nie mogą się Państwo zdecydować który typ wybrać ? zapraszamy do kontaktu ? z chęcią pomożemy w tym, tak ważnym wyborze.

Artykuły podobne

Coco Mademoiselle

Idealny prezent jeśli chcemy zrobić na swej wybrance wrażenie. W porządku, nie jest to prezent specjalnie tani, ale wierzcie lub nie, dziewczyna będzie zachwycona. Prezent będzie udany pod jednym ważnym…
Zobacz więcej ...