Premiera ostatniego filmu o Harrym Potterze już za nami. Najbardziej zagorzali wielbiciele sagi pewnie już dawno zaliczyli wizytę w kinie, oglądając koniec walki najsłynniejszego chyba młodego czarodzieja z przesiąkniętym złem Voldemortem. Nowych filmów już nie będzie, podobno nie będzie już też kolejnych książek z serii. Ale magię, jaka przez lata towarzyszyła nam wraz z kolejnymi powieściami Rowling, można zatrzymać we własnym domu. I tam rozgrywać kolejne przygody przyjaciół z Hogwart. Dzięki klockom Lego, teraz każde dziecko może wyczarować świat Harrego Pottera czterech ścianach własnego pokoju.

Lego nie ograniczyło się do wykreowania jedynie samej szkoły Hogwart. W końcu przed szkołą należy się odpowiednio wyposażyć na ulicy Pokątnej. To przecież tylko tam dostaniemy wszystko to, co niezbędne do nadchodzącego roku nauki. Potem wystarczy wskoczyć do Hogwart Ekspresu i ruszać w drogę.

Od nauki trzeba też od czasu do czasu odetchnąć. A gdzie można zrobić to lepiej, jeśli nie na szybkich  odwiedzinach w chatce Hagrida? Ten przecież nie zdradzi żadnych sekretów. To także Hagrid będzie najlepszym towarzyszem wycieczki do Zakazanego Lasu, bo chociaż zakazany, przyciąga jak magnes. A jakie przygody czekają na przyjaciół z Hogwart? Te ograniczone są już tylko dziecięcą wyobraźnią.

Sklep: shop.lego.com

Artykuły podobne