JakiPrezent.pl na Targach eHandlu

Total
0
Shares

Nasz zespół wziął udział w pierwszych Targach eHandlu organizowanych 20 maja br. w Poznaniu. Miło było spotkać i poznać się z przedstawicielami firm oferujących najważniejsze narzędzia dla e-biznesu.

Wielu z naszych gości to młodzi zdolni ludzie oferujący zaskakujące rozwiązania marketingowe, zwłaszcza na polu social mediów, specjaliści od pozycjonowania, web usability. Licznie odwiedziły nas także nowo powstałe sklepy internetowe, szukające skutecznych pomysłów na promocję, które zaprosiliśmy do prezentacji oferty w naszej wyszukiwarce. Naszym użytkownikom możemy zatem zapowiedzieć, że oferta JakiPrezent.pl powiekszy się wkrótce o nowy asortyment.

        

Możemy pochwalić się, że byliśmy jednym z najbardziej obleganych stoisk na targach, po pierwsze za sprawą pysznych czekoladek w uroczych, czerwonych kartonikach, po drugie ponieważ rozdawaliśmy fajne nagrody: spośród sklepów internetowych rozlosowaliśmy 3 nagrody w postaci  darmowej prezentacji sklepu w JakiPrezent.pl, ponadto była też nagroda w postaci Lotu szybowcem, która powędrowała w ręce przedstawicielki serwisu Wykop.pl.  

Wszystkim, którzy odwiedzili nas na targach dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy, a nieobecnych zapraszamy za rok:)

Artykuły podobne

Bajeczne lampy

Lampy Sandro Santantonio zachwycają kształtem i feerią barw. Bajeczne, wręcz nieziemskie odmienią każde pomieszczenie. Można je przymocować do sufitu. Można je powiesić na ścianie. Można zrobić jedno i drugie. Niebieskie przemienią…
Zobacz więcej ...

Co przywieźć z Egiptu?

Zastanawiasz się co można przywieźć z Egiptu? Te ciepłe regiony afrykańskie, to wciąż jeden z najbardziej popularnych miejsc wybieranych na wakacje. Przede wszystkim ze względu na najlepsze miejsca do nurkowania.…
Zobacz więcej ...