Jak wytresować smoka

Total
0
Shares

Ekranizacja książki brytyjskiej pisarki Cressidy Cowell opowiadającej o przyjaźni pomiędzy małym chłopcem i nie tak wcale groźnym smokiem, która uczy, że nie warto zmieniać się pod presją otoczenia, ponieważ tylko będąc sobą można dokonać rzeczy naprawdę niezwykłych. "Jak wytresować smoka" to jedna z niewielu produkcji ze stajni Dreamworks Animation, w której nie usłyszymy pełnych aluzji dialogów zrozumiałych jedynie dla starszych widzów. To bajka w 100% dla dzieci, na której dobrze będą się bawić także dorośli. Przepięknie zrealizowana, okraszona porywającą ścieżką dźwiękową Johna Powella zapewni rozrywkę dla całej rodziny!

Kupisz w sklepie: każdym multimedialnym

Cena: 59,99 zł.

Artykuły podobne

Le Whaf: Odkryj magię wdychania smaku

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było móc delektować się smakiem jedzenia bez konieczności używania łyżki? Le Whaf to innowacyjne rozwiązanie kulinarne, które zamienia jadalne płyny w lekką, aromatyczną parę, którą możesz wdychać i czerpać pełnię smaku. Odkryj nowe doznania kulinarne i rozkoszuj się smakiem w zupełnie nowy sposób.
Zobacz więcej ...

Świecące sznurówki

Oglądaliście klip Vanessy Hudgens do piosenki "Sneakers"? Pamiętacie te wszystkie rozświetlone neonami sznurówki od blasku których można było dostać prawdziwego oczopląsu? Chcielibyście mieć takie? Mam dobrą wiadomość. Bogowie okazali się…
Zobacz więcej ...