Jak zorganizować wyjątkową 18-stkę?

Total
0
Shares

Każdy młody człowiek z utęsknieniem wyczekuje swoich 18-stych urodzin. Są one bardzo ważne, ponieważ nieodwracalnie wiążą się z dorosłością. 18 rok życia to w Polsce granica, która zezwala na korzystanie z pełni praw publicznych. Urodziny, które związane są z wkraczaniem w dorosłość powinno się zorganizować w wyjątkowy sposób, ponieważ zdarzają się one tylko raz w życiu. Symboliczna liczba, która pozwala uwolnić się nieco spod opieki rodziców jest dla nastolatków bardzo znacząca. Mam 18 lat ? jestem już dorosły tato, mamo!

Impreza tematyczna czy może luźne spotkanie ze znajomymi? A może szalony wypad na dyskotekę czy też klasyczna domówka? Podpowiemy Wam kilka pomysłów na to, jak zorganizować niezapomnianą imprezę 18-stkową.

Dom czy klub?

Jeśli dysponujesz domem prywatnym bez najmniejszych problemów możesz w nim zorganizować swoje urodziny. Nieco trudniej sytuacja wygląda wówczas, gdy mieszkasz w bloku. Wtedy musisz liczyć się z tym, że Twoja impreza może nie podobać się sąsiadom. Najlepiej jest wcześniej po prostu uprzedzić sąsiadów planowanej uroczystości i poprosić o to, aby wyrazili zgodę na jednorazowe party. W domu prywatnym zazwyczaj możesz bez obaw zorganizować swoją 18-stkę. Jeśli nie chcesz tak zwanej domówki, możesz postawić na imprezę zorganizowaną w klubie. Zazwyczaj wystarczy wykupić lożę dla zaproszonych gości oraz catering. Impreza w klubie będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią tracić czasu na przygotowanie przyjęcia a także na sprzątanie po nim. Poza tym w klubie jest więcej miejsca, a dodatkowo muzyka taneczna zachęca do zabawy.

Impreza w klubie

Źródło: tapetus.pl

Dobra muzyka

Dobra muzyka to podstawa udanej imprezy. Bez względu na to, czy jest to domówka czy też klubowa okoliczność, muzyka musi zachęcać do tańczenia i przedniej zabawy! My polecamy szalone lata 90-te. W tym klimacie muzycznym wszyscy się odnajdują i świetnie bawią. Możecie przebrać się w stroje z tamtych lat. Co myślicie o legginsach, obcisłych koszulkach, kolorowych okularach i mocno natapirowanych włosach? Kolorowo do granic wytrzymałości. W końcu 18-stka zdarza się tylko raz? a w klimacie retro będzie stanowiła niezapomnianą pamiątkę.

Lata 90

Źródło: glamblog.pl

Dekoracje

Jeśli organizujesz domówkę pamiętaj o tym, że dekoracje mieszkania są niezbędnym elementem. Wprowadzają bowiem gości w urodzinowo ? imprezowy klimat. Wszelkie balony, serpentyny, fajerwerki są jak najbardziej wskazane. Poszukaj dekoracji bezpośrednio związanych z 18-stymi urodzinami, być może jakiś tematyczny napis czy girlanda. Warto także mieć przygotowane urodzinowe krzesło odpowiednio ozdobione. Tradycją pełnoletnich urodzin są przecież słynne ?pasy?! Jeśli organizujesz swoją 18-stkę w klubie możesz wybrać dwie opcje: albo postawisz na dekoracje klubowe, albo też samodzielnie przystroisz Wasz stolik bądź całą salę (jeśli zdecydowałeś się na wynajem całego lokalu).

Balony

Źródło: 1001dekoracji.pl

Jaki prezent?

Ostatnią kwestią, jaka jest niezbędna podczas organizacji 18-stki są oczywiście prezenty. I tutaj warto postawić na prezenty śmieszne, żartobliwe, wesołe. Ciekawy gadżet czy interesująca gra z pewnością spodobają się solenizantowi. Dobrym pomysłem są także prezenty spersonalizowane typu ramki na zdjęcia, statuetki z grawerem, fotoobrazy czy imienne wydruki. Jeśli chcesz podarować solenizantowi coś naprawdę extra możesz postawić na prezenty odwołujące się do przeżyć. Skok ze spadochronem, skok na bungee czy lot samolotem z pewnością zrobi wrażenie! Te i inne prezenty na 18 odnajdziesz w Wyszukiwarce Prezentów JakiPrezent.pl.

Skok ze spadochronem

Źródło: groupon.pl

Życzymy zatem powodzenia w zorganizowaniu 18-stki Twoich marzeń!

Artykuły podobne

5 powodów, dla których uwielbiamy personalizowane prezenty

Kiedy szukamy dobrego prezentu wiele kryteriów wpłynie na nasza ostateczną decyzję, w zależności od tego jakiego efektu oczekujemy. Decydują się na zakup prezentu personalizowanego największym ?za? może być chęć zaskoczenia…
Zobacz więcej ...