Jesienne płaszczyki w energetycznych kolorach

Total
0
Shares

W powietrzu czuć chłód – znak przemijającego lata. Gdy wkoło szaro, buro i ponuro wszystkiego się odechciewa. Pozostaje otulić się w ciepłym kocem, popijać herbatkę z konfiturą i wertując album z tegorocznych wakacji marzyć o lecie.

Nie pozwól, by jesień uziemiła Cię w domu czy zaowocowała deprechą. Skoncentruj się raczej na żółtych, rudych i czerwonych liściach. Niech obrazy jesiennych spacerów staną się dla Ciebie modową inspiracją dla własnych stylizacji.

Nie od dziś wiadomo, że kolor pozytywnie wpływa na samopoczucie. Może dodać energii, wywoływać radość, pobudzać do życia. Nie każdy ma jednak odwagę wyróżniać się w tłumie, wśród przemykających ulicą czerni, brązów i szarości, czyli barw do których przywykliśmy w chłodniejsze dni.

Warto jednak skusić się na ciepłą czerwień, radosny pomarańcz czy romantyczny róż, i na przekór aurze zakwitnąć niczym barwny kwiat.

W tym sezonie marka Zara wychodzi na przeciw potrzebom spragnionych koloru kobiet. W oko wpadło mi kilka propozycji radosnych stylizacji z barwnym płaszczem w roli głównej.

Cena: 399 zł

Cena: 499 zł

Cena: 459 zł

Cena: 359 zł

Przywitanie jesieni w takim okryciu dostarczy każdej kobiecie dużej dawki pozytywnej energii.

Gdzie: Zara

Artykuły podobne