Meccano to renomowany, cieszący się ponad stuletnią tradycją i doświadczeniem, producent najwyższej jakości klocków konstrukcyjnych opartych na łączeniu prostych elementów. Meccano to ciekawa zabawa polegająca na budowaniu pojazdów, obiektów i innych konstrukcji. Klocki rozwijają wyobraźnię i logiczne myślenie dzieci oraz pomagają ćwiczyć ich zdolności manualne. Zestawy konstrukcyjne Meccano to wymarzony , pomysłowy prezent dla wszystkich kreatywnych dzieci. Różnorodność części pozwala na zbudowanie małych, pracujących modeli ze świata rzeczywistego, od prostych mechanizmów do skomplikowanych budowli. Poszczególne modele Meccano pasują do siebie, zestawy można łączyć i budować nieograniczone konstrukcje dopóki nie zabraknie pomysłów i fantazji. 

Najprostsze zestawy do konstruowania różnych prostych pojazdów i nie tylko to linia Kids Play dla dzieci powyżej 2 lat. Zestawy Build & Play są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 roku życia, zawierająca duże kolorowe plastikowe elementy. Nieco bardziej skomplikowane zestawy konstrukcyjne MultiModels i Tuning Radio Control przeznaczone są dla dzieci powyżej 8 roku życia, ale atrakcyjne także dla dorosłych. Zawierają one więcej drobnych elementów, a do niektórych zestawów dołączone są także 3- i 6-woltowe minisilniczki.

Meccano to edukacja poprzez zabawę dla dziecka i całej rodziny!

Meccano Train Tool Box

Klocki dla dwulatków, Meccano Kids Play 2+ to 3 modele, 50 elementów czyli idealny pierwszy model klocków konstrukcyjnych. Zestaw specjalnie dostosowany dla najmniejszych dzieci i ich rączek.

Cena: 195,00 zł

Kupisz w sklepie: jedynysklep.pl

Meccano Helikopter Build & Play 5+

Zestaw Meccano Build & Play z helikopterem zawiera 109 elementów, z których dziecko ma możliwość złożenia 4 różnych modeli. Produkt ten jest przeznaczony dla dzieci 5+.

Cena: 90,00 zł

Kupisz w sklepie: alejka.pl

Meccano Multi Models

Klocki konstrukcyjne Meccano Multi Models – zestaw 40 modeli w jednym, zawierający 387 elementów W skład zestawu wchodzą: klocki konstrukcyjne, w tym elementy łączące potrzebne do składania modeli, narzędzia niezbędne do skręcania i rozkręcania elementów łączących, silniczek 6 V, dzięki czemu budowane pojazdy mogą się poruszać. Zestaw pozwala na złożenie aż 40 różnych modeli na podstawie załączonych instrukcji m.in.: samolotu, helikoptera, samochodu, słonia, robota. Klocki odpowiednie są dla dzieci powyżej 8 lat.

Cena: 299,00 zł

Kupisz w sklepie: mariolafruwa.pl

Meccano Tuning Cruising Style RC

Klocki Meccano z serii Tuning to metalowe klocki konstrukcyjne dla starszych dzieci od 8 do 15 lat. Zestaw składa się z kolorowych elementów metalowych, a w tym z elastycznych, które można odpowiednio zginać. Samochód posiada takie właściwości jak system świetlny (przednie i tylne reflektory oraz fluorescencyjny neon pod podwoziem). Wydaje również dźwięk imitujący pracę silnika i pisk opon. Pojazd posiada radio samochodowe, które emituje dwa style muzyczne: rock i hip hop. Można z nich ułożyć 3 różne modele, które zapewnią wiele godzin świetnej zabawy. 

Cena: 289,00 zł

Kupisz w sklepie: mariolafruwa.pl

Artykuły podobne