Obudź w swoim dziecku małego konstruktora. Niezbędne do tego będą klocki magnetyczne. W Polsce najpopularniejszych jest 4 producentów klocków magnetycznych: Geomag, Magnetix, Supermag, Magnastix.

Wszystkie te klocki są bardzo podobne. Jednak  podobne nie znaczy takie same. Klocki te wywodzą się ze Szwajcarii, gdzie liderem na rynku i prekursorem jest firma Geomag. W Polsce uważa się, że wszystkie inne firmy niż Geomag to podróbki, lepszej bądź gorszej klasy. Chociaż wszystkie mają wspólny cel: pobudzanie wyobraźni  i kreatywności Twojego dziecka i co do tego nie ma sprzeczności. Klocki są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia, ze względu na dość małe elementy, szczególnie metalowe kuleczki, które dziecko mogłoby połknąć. Firma Geomag jako jedyna swoim klientom oferuje również zabawki magnetyczne dla dzieci już od 10 miesiąca życia!!!

Klocki Gbaby, Drewniaczek.eu

Sklep:Drewniaczek.eu

Cena: 73,35 zł

Klocki Geomag, MariolaFruwa.eu

Sklep:MariolaFruwa.pl

Cena: 16,00 zł

Zabawa tymi  klockami daje frajdę  zarówno chłopcom, dziewczynkom, i wszystkim rodzicom. Klocki te mają również niewątpliwą funkcję edukacyjną. Pomogą Twojemu dziecku zrozumieć wiele zagadnień z fizyki, chemii, matematyki?

Jeżeli Twoje dziecko nigdy się nie bawiło takimi klockami, należy zacząć od małego zestawu, który można kupić już od 22zł. Klocki firmy Magnetix Jest to zestaw dla 8-latka i ma tylko 20 elementów. Zabawa jest tym lepsza jak nie jesteśmy ograniczeni ilością klocków i możemy tworzyć  dowoli.

KlockiMagnetix, MariolaFruwa.pl

Sklep:MariolaFruwa.pl

Cena: 22zł

Kolejną firmą z klockami magnetycznymi jest Supermag zestaw 43 elementowy kupimy już za 29 zł i jest on przeznaczony dla 6-latków.

Klocki Supermag, MariolaFruwa.pl

Sklep: MariolaFruwa.pl

Cena: 99zł

Firma Magnastix jest totalnym hitem cenowym na rynku. Za 99zł sprawimy swoim pociechom zestaw aż 500 elementów.  Jednak pobawić będą się mogły dzieci dopiero w wieku 14 lat.

 KlockiMagnastix, MariolaFruwa.pl

Sklep: MariolaFruwa.pl

Cena: 94 zł

###NEWS_VIDEO_1###

Firma Geomag swoje produkty podzieliła na grupy wiekowe: baby od 10 miesiąca życia, kids od 3 roku życia i pro powyżej 14 roku życia. Klocki te posiadają wszystkie istotne atesty, mają bardzo mocne magnesy, które potrafią utrzymać nawet 6 klocków. Konkurencja oferuje równie mocne magnesy jednak utrzymujące od 2 do 4 patyczków maksymalnie. Dodatkowym atutem wszystkich klocków jest ich wzajemna kompatybilności. Wszystkie te zestawy powinny bez problemu łączyć się ze sobą, co daje możliwość kupowania klocków od tych najtańszych przez średnie do najdroższych i samemu przekonać się czy wato wydać aż tak dużo.  Osoby które zainwestowały w Geomag nie mają absolutnie żadnych zastrzeżeń. Pomimo, że są dość drogie, są to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze w rozwój wszechstronny Twojego dziecka.

Klocki Geomag, MariolaFruwa.pl

Sklep: MariolaFruwa.pl

Cena:187 zł

Zobacz więcej pomysłów na klocki.

Artykuły podobne

Zestaw do koktajli

Dla początkującego barmana. Zestaw do koktajli zawierający kieliszki, mieszadełko, piersiówki, szczypce do lodu i otwieracz. Na dobry początek. Dla nabrania wprawy w określaniu proporcji, dla odpowiedniego alkoholi rozeznania. A i…
Zobacz więcej ...