Kobieta praktyczna, kobieta nowoczesna

Total
0
Shares

Perfidnym mogłoby się wydawać lub co najmniej chamskim, to co za chwilę Wam zaprezentuję, ale znam chyba dwa bardzo dobre prezenty na dzień kobiet. Drogie Panie, chciałbym abyście pamiętały o kilku bardzo ważnych rzeczach. Chcemy o Was dbać, chcemy żebyście miały jak najlepiej, żebyście były szczęśliwe i żeby życie było dla Was przyjemne. Stąd te dwa pomysły na prezenty.

Sztuka Przetrwania Trinny i Sussany to niemal kompletny poradnik tego, jak dobrze wyglądać, czuć się, pogodzić pracę, dom i życie towarzyskie. Jak ogarnąć dom w świąteczny czas i jak sobie radzić w czasie wyprzedaży. Gdzie jeździć, gdzie bukować noclegi. Jakie miejsca są warte zobaczenia, a jakich lepiej nie oglądać. Jak sobie radzić z kacem i syndromem dna poprzedniego. W zasadzie to zbiór rad i porad, które spokojnie można by znaleźć na internetowych forach. Z tymże tu to jest fajnie skompilowane i umiejętnie podane.

Trochę zawęzimy temat, bo drugim prezentem będzie ?Perfekcyjna Pani domu? Anthei Turner. I co tu znajdziemy? ?(?)wiele porad dotyczących wszelkich aspektów prowadzenia domu – od sprzątania, przez prasowanie i zmywanie, po urządzanie rozmaitych spotkań i przyjęć. Dzięki prostym lekcjom nauczysz się, w jaki sposób małym wysiłkiem i kosztem uczynić swój dom lepszym. Niezależnie od tego kim jesteś ? gospodynią domową czy pracujesz, studiujesz lub właśnie rozpoczynasz samodzielne życie, w Perfekcyjnej pani domu znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci się doskonale zorganizować?.

Wiemy, że nikt nie lubi wtrącania się. Kiedy daje się nieskończone rady. Ale, nasze drogie Panie, wierzymy, że dzięki tym książkom uczynicie swe życie łatwiejszym, prostszym. Dodam więcej. Jest tam tyle fajnych i naprawdę praktycznych porad, że spokojnie do paru ciekawych rzeczy namówicie nawet swoich facetów. A Wam Panowie życzę żebyście znaleźli siłę, aby te książki kupić i obronić się. Bo tak naprawdę robicie to dla swoich kobiet.

Gdzie: np mango.pl

Ile: od około 50zł

Artykuły podobne

Motyl pokryty złotem i kryształami Svarovskiego

Król Midas potrafił swoim dotykiem zmieniać wszystko w złoto. Dosłownie wszystko, nawet motyle. Jako że złoto było, jest i pozostanie symbolem bogactwa, złote figurki i inne upominki zachwycą niejedną osobę.…
Zobacz więcej ...