Sprawdzony prezent dla domu – pościel dla mężczyzny

Zadbaj o swój dom i zaskocz bliskich. Wybierz satynową pościel – wygodną, elegancką i wytrzymałą. Twój wybór, Twoja satysfakcja.
Total
0
Shares

Prezenty dla domu mają to do siebie, że najczęściej biorą się za nie nasze lube. A kto powiedział, że nie możemy sami zadbać o własny kąt i wziąć sprawy w swoje ręce? Chłop nie robot, spać musi. Niekoniecznie zawsze pod pierzyną, którą szanowna małżonka wybierze. Najczęściej nam jest to obojętne, ale raz na jakiś czas moglibyśmy własnoręcznie pokazać własną domu koncepcję.

Pościel dla mężczyzny

Niby wszystkie takie same a okazuje się, że pościel pościeli nierówna. Ta dla przykładu jest satynowa, o wymiarach standardowej kołdry dla dwojga. Jest też świetna jakościowo. Marka znana i lubiana, wykończenia niczego sobie plus plastikowy zamek błyskawiczny. Nowa, wysokiej klasy, pościel w domu – żona dumna z inicjatywy, Ty zadowolony, bo to w końcu Twój wybór. I wilk syty i owca cała.

Artykuły podobne

Pogniecione wazony

   Moje znalezisko z czerwonejmaszyny wygląda, jak wyjęte żywcem z facebookowej strony "To nie jest pogniecione, tylko artystycznie wyprasowane". Wazony, które tam ujrzałem wziąłem w pierwszym momencie za jakiś papierowy…
Zobacz więcej ...

Popołudnie z dekoratorem wnętrz

Zastanawiam się czy to bardziej prezent dla Was czy dla Waszych wybranek. Przeważnie to kobiety mają smykałkę do zmian, aranżacji i systemów organizacji przestrzeni. I chcą nas tym usilnie zainteresować. Szczerze powiem,…
Zobacz więcej ...