Prezent zwykły ? niezwykły

Zamiast powielać prezenty może i owszem praktyczne, ale jednak wciąż takie, jak zawsze i zapełniać szafę naszego partnera kolejnym krawatem, zróbmy coś niespodziewanego. Dajmy mu mu coś, o czym zawsze marzył, chociaż sam jeszcze o tym nie wie. Oderwijmy go na chwilę od życia codziennego, przełammy wciąż powtarzany rytm dom-praca-dom. Podarujmy mu prezent tak wyjątkowy, że aż zapierający dech w piersiach. Przygoda, adrenalina, nowość… To jest właśnie to, czego mu potrzeba, nawet jeśli nie zdaje sobie z tego sprawy.

Prezent wprost idealny dla niego

Jak to zrobić? Nic prostszego. Wystarczy wejść na dobry portal z prezentami i wybrać. Pomysłów jest naprawdę mnóstwo, a przy tym wszystkie tak samo oryginalne, niepowtarzalne i cudowne. Za ok. 400 zł możemy więc zamienić naszego faceta w kierowcę rajdowego Mitsubishi. Prawda, że brzmi cudownie? ?Z pewnością Jazda Mitsubishi Lancer EVO pokaże Ci pełen wymiar mocy uwięzionej w silniku tego samochodu. 400 koni pod maską, słynne logo z trzema diamentami. Kultowy, solidny i piekielnie mocny, stanowiący perłę światowej motoryzacji z nowatorskimi i innowacyjnymi rozwiązaniami. O drapieżnym wyglądzie i nieposkromionym charakterze. Spełnienie marzeń dla tych, którzy pragną poczuć smak ewoluującej legendy.Profesjonalny instruktor wprowadzi Cię w tajniki jazdy sportowym samochodem i zadba o Twoje bezpieczeństwo. Wciśnij pedał gazu i poczuj moc silnika mknąc po gładkiej płycie lotniska, bez limitów prędkości. Ostatnia prosta należy do Ciebie!?
A wyobrażasz sobie jego minę, gdy przeczyta to? ?Kurs Kiperski – Poznaj najciekawsze piwa świata to podstawowy kurs wiedzy o piwie obejmujący zasady produkcji, historię i pochodzenie surowców ale przede wszystkim zasady sztuki degustacji. Podczas kursu poznasz profesjonalne metody szkolenia degustatorów i nauczysz się oceny 8 najciekawszych gatunków piwa na świecie. Każde z piw wymaga innej techniki i jest okraszone wieloma ciekawymi faktami na temat kultury kraju z którego pochodzą, połączeń kulinarnych oraz składowych ich unikalnego profilu smakowego.? Teraz możesz mu zafundować taki kurs. Cena, to jedyne 175 zł.

Zaskocz swojego misiaczka

Dzięki zaawansowanej technologii ? mowa o komputerze, laptopie, czy tablecie, realizacja tych nowatorskich, szalonych i ekstremalnych marzeń jest w zasięgu ręki. Podarujmy zatem naszemu ukochanemu odrobinę szaleństwa. Teraz jest to łatwiejsze, niż kiedykolwiek. Po prostu przeglądamy witrynę, wybieramy jeden z pomysłów i rezerwujemy termin jego realizacji. Dodatkowo możemy dopisać na voucherze osobistą dedykację. Niezależnie ile na taki prezent wydamy, jedno jest pewne: wyraz twarzy naszego ukochanego w chwili rozpakowania tego podarunku ? bezcenny!

Zobacz więcej pomysłów na prezent na Katalogmarzen.pl

Artykuły podobne