Wbrew pozorom trudno jest wybrać prezent świąteczny dla mężczyzny. Ostatnimi czasy panowie stali się bardziej wymagający i skarpetki nie wystarczają już, by ich zadowolić. Poniżej przedstawiamy kilka nowości, które pojawiły się na rynku i które z pewnością ucieszą każdego mężczyznę, gdy znajdzie je pod choinką.

1. Golarki

Marka Braun wprowadziła na rynek nową golarkę Waterflex Wet&Dry ? wygodny uchwyt, ruchoma głowica i możliwość golenia zarówno na sucho jak i na mokro ułatwi życie niejednemu mężczyźnie, dla którego poranne golenie jest zmorą. W tyle nie pozostaje także Philips, nowa Golarka 9000 dopasowuje się do rysów twarzy, a system V-track zapewnia dokładne usunięcie zarostu.

Golarka Braun Wet & Dry

Źródło: Fot. wizaz.pl

Golarka Philips 9000

Źródło: Fot. www.philips.pl

2.Telefony

We wrześniu tego roku premierę miał nowy iPhone 6 firmy Apple. Taki prezent będzie nie lada gratką dla każdego miłośnika nowinek technologicznych, a także dla amatora ekstremalnych wyzwań. iPhone został poddany wielu testom na wytrzymałość, proszę wierzyć, jest w stanie przetrwać naprawdę wiele. Na najnowszego iPhona niestety nie może sobie pozwolić każdy, jego cena oscyluje w granicach 3000 zł.

iPhone 6

Źródło: Fot. blog.komoorki.pl

3. Zapach dla niego

Enrique Iglesias stworzył swoje pierwsze perfumy o nawie ?Adrenaline? ? zapach oparty jest na nutach drzewnych, niezwykle męskich i zmysłowych. Wśród nowych perfum dla panów znajdziemy również zapach ?Free sport? Calvina Kleina.

Adrenaline E. Iglesias

Źródło: Fot. www.amongmen.com

Calvin Klein, Free

Źródło: Fot. icon.panorama.it

4.Stylizacje

Warto orientować się także w najnowszych trendach w świecie mody. W tym sezonie znów króluje czerń, spycha ona tym samym z pozycji lidera wszystkie odcienie szarości. Tym odważniejszym projektanci proponują odzież w odcieniu rdzy, modna jest również krata ? nadaje ona charakteru każdej stylizacji. Światowe domy mody pokazują nam, jak bawić się przy łączeniu elegancji i nieformalnego, casualowego stylu.

Garnitur w kratkę

Źródło: Fot. forum.butwbutonierce.pl

5.Nowości muzyczne

Na rodzimym gruncie możemy znaleźć nową płytą zespoły Happysad ?Jakby nie było jutra?. W listopadzie premiery doczekają się albumy ?Listen? (Dawid Guetta) oraz ?Globalization? Pitbulla ? świetny upominek dla kochających zabawę i lekkie, przyjemne, klubowe klimaty.

?Globalization? Pitbull

Źródło: Fot. thesource.com

Artykuły podobne