Dedykacja, ważna data czy wyznanie miłości. Tak wiele pomysłów można utrwalić na podarunku dla ukochanej osoby, ozdabiając ja grawerem. To doskonały pomysł, aby nasz prezent sta się bardziej wyjątkowy. Data pierwszego pocałunku, tytuł piosenki do której pierwszy raz zatańczyliście – zaskocz bliską sobie osobę i podaruj jej prezent, który będzie wyrażał Twoje myśli i uczucia. Poniżej przedstawiamy pomysły na prezent z grawerem.

Bransoletki, lilou.pl

Personalizowana biżuteria Lilou podbiła Polskę kilka lat temu. Rodzime gwiazdy takie jak Doda, Małgorzata Socha czy Dawid Woliński,  pojawiały się na najważniejszych imprezach w biżuterii tej marki. Obecnie Lilou posiada salony w siedmiu miastach w Polsce, oraz możliwość zamówień przez Internet. Co porywa w tej biżuterii? Z pewnością prostota i elegancja. Samodzielnie komponujemy wzory i dobieramy grawer. Firma poszerzyła swoją ofertę o torebki, spinki do mankietów czy organizery. Możesz dowolnie dobierać kolory i kształty dzięki specjalnie stworzonemu konfiguratorowi.

Bransoletka, lilou.pl

Bransoletka- od 75 zł

Torebka, lilou.pl

Torba- od 599 zł

Organizer, lilou.pl

Organizer- od 455 zł

Wszystkie produkty znajdziesz na stronie lilou.pl

Nieśmiertelnik, 262.pl

Twój mężczyzna to prawdziwy maczo? Nieśmiertelniki to najważniejsza rzecz dla żołnierza.
Podaruj swojemu chłopakowi tabliczkę z wygrawerowanym dla niego specjalnym przesłaniem. Na drugiej stronie możesz też umieścić zdjęcie swoje lub partnera. Połączenie romantyzmu i męskości? A jednak można.

Cena: 34,90 zł (cena bez łańcuszka)

Grzechotka, crystals.pl

Jeśli bliskiej Tobie osobie urodziło się dziecko, warto zadbać o prezent kótry będzie miał symboliczny wymiar. Srebrna grzechotka z grawerem będzie doskonałym prezentem ojca czy matki chrzestnej. Na przedmiot można nanieść datę, wagę czy wzrost malucha po narodzeniu. Po latach, upominek będzie miał niezwykłą sentymentalną wartość.

Cena: 149,90

 

Wizytownik, graweruj.pl

Szukasz prezentu dla świeżo upieczonego magistra? Być może ktoś z Twoich bliskich dostał właśnie pracę? Prezent w postaci wizytownika z grawerem jest eleganckim ale przede wszystkim pożytecznym podarunkiem. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kruszców.
Cena: od 14,99

Więcej pomysłów na prezent z grawerem znajdziesz na jakiprezent.pl.

Artykuły podobne